تبلیغات
كلبه تخصصی رنگ ومش عسلك - نکاتی حرفه ای درباره ابرو
كلبه تخصصی رنگ ومش عسلك
انتخاب عسلك توسط شماانگیزه ای شدبرای خدمتی بهتر.مهمتراین است كه درخدمت شماهستیم ومی كوشیم بهترین باشیم برای بهترین ها

طرز دادن یک قوس به ابرو متناسب با چهره
مشتری را آماده کنید و به حالت نیمه راست در صندلی مخصوص بنشانید و از کنار مشتری کار کنید. نوع قوس ابرو را متناسب با چهره انتخاب نمایید و با مشتری در خصوص تیپ ابروهای مناسب برای چهره او بحث کنید. ابروها را با کمپرس یا یک حوله مرطوب گرم، نرم کنید یعنی روی ابروها قرار دهید. بگذارید برای مدت کافی روی ابروها بماند تا نسوج ابروها نرم و سست شود.  موها را یکایک از جهت رویش مو با یک حرکت سریع بکشید و یا پنبه آغشته به لوسیون آن ناحیه را ضد عفونی نمایید.  موهای بالای ابرو را به طرف پایین برس بزنید و اضافات آن را بردارید و موهای زیر ابرو را به طرف بالا برس بزنید و اضافات آن را بردارید. در آخر کار بعد از شکل دهی ابرو برای اصلاح ابروهای از شکل افتاده می توانید استفاده از مداد ابرو یا سایه ابرو را به او بیاموزید. وقتی در ابرو فواصل (نقاط) خالی از مو وجود دارد می توان آنها را با حرکات (ضربات) مو مانند با یک مداد ابرو پر کرد. برای صاف و نرم کردن نشانه های مداد از برس استفاده کنید.


چند نکته مهم قبل از شکل دادن اصلاحی ابروها

هنگامی که قوس ابرو خیلی بلند است موی زائد را از بالای ابرو بردارید و قسمت زیر آن را با مداد پر کنید.
هرگاه قوس زیاد کوتاه باشد:موی زائد و اضافه را از قسمت زیر ابرو بردارید و شکل ابرو را بوسیله مداد ابرو بالاتر بسازید.
پیشانی بلند: قوس ابرو را می توان اندکی بالا گرفت تا از بلندی پیشانی بکاهد.

پیشانی کوتاه: یک قوس کوتاه ابرو به پیشانی خیلی کوتاه ارتفاع بیشتری می دهد.
چشم های دور از هم: با بسط دادن خطوط ابرو تا گوشه های داخلی چشمها می توان چشمها را نزدیکتر بهم جلوه گر ساخت. اما باید دقت بعمل آید تا از دادن یک حالت اخم آلود به چهره مشتری خودداری شود. ابروهای پیوست هم به این چهره ها می آید.
چشم های نزدیک بهم: برای دور از هم جلوه دادن چشمها فاصله میان آنها را بیشتر کنید و همچنین ابروها را مختصراً به طرف بیرون بسط دهید.
صورت گرد:
ابروها را قوس بلند دهید تا صورت باریکتر بنظر بیاید.  از گرد کردن ابروها خودداری نمایید.
صورت سه گوش یا مثلث: برای خنثی کردن باریکی پیشانی،
ابروها را فقط در انتها اندکی قوس بدهید. خطوط را مستقیماً از بالای گوشه های داخلی چشم ها آغاز کنید و تا انتهای استخوان گونه ادامه دهید.
صورت چهار گوش یا مربع: اگر قوس بلندی در انتهای ابروها وجود داشته باشد صورت بیضی تر بنظر خواهد رسید. خطوط را مستقیم از بالای گوشه چشم ها شروع کنید و به طرف بیرون امتداد دهید.

صورت های کشیده: قوس کمان ابرو را آنقدر کم نمایید که تقریباً ابرو به صورت یک خط مستقیم در آید.

توجه:
ابروهای مستقیم با تاج گرد صورت کشیده را کوتاهتر جلوه می دهد.
ابروهای پر پشت و پهن شخص را خشن نشان می دهد.
چنانچه ابروها را خیلی ظریف و نازک فرم دهید از زیبایی چشم ها کاسته می شود.
چنانچه ابروها بلندتر از اندازه معین و انتهایش به طرف پایین باشد چهره مسن تر از سن واقعی به نظر می رسد.
ابرویی که انتهایش بطرف بالا باشد قیافه را جوانتر نشان می دهد.
برای بینی کوتاه سر ابرو باید صاف باشد.
برای چشم های گود و فرو رفته ابروی باریک مناسب است.
جهت چشم های برآمده ابروان باید پهن و بلند باشند.
سر ابرو می تواند صاف ، اریب یا گرد باشد
.

طرز اندازه گیری ابرو با مقایسه چشم و بینی در یک صورت بیضی به روش کلاسیک و روش فانتزی
برای تعیین ابتدا و انتها و بالاترین نقطه ابرو یعنی کمان یا قوس ابرو در یک صورت بیضی می توان بوسیله یک مداد ابروی بلند و تیز به شرح زیر عمل نمود.
۱- مداد را طوری در کناره پره بینی قرار بدهید که به حالت عمود ابرو را در یک نقطه قطع نماید و با نوک مداد علامت بگذارید این نقطه ابتدای ابرو می باشد این روش کلاسیک بوده و در روش فانتزی مداد را بالای پره بینی قرار می دهیم.

۲-
مداد را طوری در کناره پره بینی تا (بالای پره بینی) قرار دهید که به حالت اریب از گوشه خارجی چشم عبور کرده و در یک نقطه ابرو را قطع نماید، آن نقطه انتهای ابرو است علامت بگذارید.
۳-
مداد را طوری کناره پره بینی تا (بالای پره بینی) قرار دهید که خط فرضی آن از روی مردمک چشم (در روش جدید کناره خارج مردمک چشم) عبور کرده و ابرو را در نقطه ای قطع نماید علامت  بگذارید آن نقطه بلندترین نقطه کمان ابرو می باشد بعد نقاط را با نقطه چین به هم وصل کنید این نقاط بالای ابرو می باشد که موهای خارج از خط را بر داشته برای نقاط پایین ابرو با توجه به خواست مشتری مبنا به پهن بودن یا باریک بودن ابرو نقاط را انتخاب می نمایید باید توجه داشت که جلوی ابرو (تاج ابرو) تا کمان ابرو می تواند با هم از نظر پهنا برابر باشد ولی قسمت کمان ابرو نمی تواند از تاج ابرو پهن تر باشد و اشتباه است. ولی تاج ابرو می تواند از بقیه قسمت های ابرو پهن تر باشد و انتهای ابرو باید از بقیه قسمت ها باریکتر باشد طوری که به یک یا دو تار مو ختم شود.
توجه: انتخاب درست فرم و حالت ابرو در زیبایی چهره نقش برجسته ای دارد و حالت عینی آن می تواند بازگو کننده احساس درونی شخص نیز باشد. در ضمن رنگ مو با رنگ ابرو باید هارمونی داشته باشد، مثلاً موی بلوند یا قرمز با ابروی قهوه ای مناسب است.
در شکل دهی پایانی ابرو چند نکته را باید رعایت کرد.


۱- انتهای ابرو به یک یا دو تار مو ختم شود.
۲-
انتهای ابرو یک سوم کل ابرو و کمان تا تاج ابرو دو سوم کل ابر و باشد.
۳-
تاج و کمان می تواند از نظر پهنا یکی باشد.
۴- کمان نمی تواند پهنتر از تاج باشد.

۵- از موهای بالای انتهای ابرو استفاده کرده تا انتهای ابرو بالاتر به نظر برسد
.
طبقه بندی: قواعدبرداشتن ابرو،  آرایش ابرو، 
برچسب ها: نکاتی حرفه ای درباره ابرو، درباره ابرو، نکاتی درباره ابرو، طرز دادن یک قوس به ابرو متناسب با چهره، چند نکته مهم قبل از شکل دادن اصلاحی ابروها، پیشانی بلند، پیشانی کوتاه، چشم های دور از هم، چشم های نزدیک بهم، صورت گرد، صورت سه گوش یا مثلث، صورت چهار گوش یا مربع، صورت های کشیده،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 7 خرداد 1390 توسط لیلا سیار | نظر یادت نره ()
الهام
یکشنبه 16 مهر 1391 17:07
سلام عرض میکنم خدمتتون و واقعا متشکرم از بابت سایت و مطالب اموزشی شما امیدوارم همیشه موفق باشین من الهام هستم از شیراز خیلی به ارایشگری علاقه دارم ولی مبتدی هستم میخواستم ببینم برای شرکت در کلاسهای شما وهمچنین گرفتن 7 مدرک باید چکار کنم ومیخوام دوره طولانی نباشه در حد دو یا سه هفته نهایت یکماه و همچنین چون مشکل مکان دارم خواستم بدونم پانسیون هستش اونجا وهمچنیین بابت هزینه کلاسها ممنون لطفا منو راهنمایی کنین
فاطمه
دوشنبه 3 مرداد 1390 16:10
سلام عزیزم
وب مفیدی دارید
اما عکس هاش اصلا باز نمیشه
پاسخ لیلا سیار : سلام عزیزم برای جلوگیری از كپی برداری بناچار راست كلیك را قفل كرده ام شما برای باز شدن عكسها كلیك چپ را نگهدارید وهمزمان كلیك راست رافشار دهید تا شو پیكچر ظاهر شود با زدن شو پیكچر عكس باز میشود.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
درباره وبلاگ
شمامی توانیدسوالات خودرادر زمینه آرایشگری دراین وبلاگ بپرسید.برای شركت دركلاس های خصوصی ونیزانجام خدمات آرایشی با شمارهای زیرتماس بگیرید: 66061890،66061773،09128116856. آدرس :تهران- خیابان آزادی -خیابان 21 متری جی -نبش تقاطع خیابان دامپزشکی -پ 112 -ط 2 -واحد 4.
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
نظر سنجی
» دوست داری مطالب درچه زمینه ای باشد؟پیوند های روزانه
صفحات جانبی
ابر برچسب ها
آرایشگاه زنانه خوب درتهران ژورنال شناسی روش های مختلف مش تكه ای به صورت افقی آرایشگاه زنانه خوب در تهرانسر آلبوم شناسی رنگ (شناخت رنگ مو از روی ژورنال) یك آرایشگاه زنانه خوب در تهران ترمیم مش ودكلره آرایشگاه واقع درغرب تهران تركیب رنگهای حرفه ای آرایشگاه خوب در غرب تهران یك آرایشگاه زنانه خوب در تهرانسر آرایشگاه زنانه واقع در تهرانسر شرقی آرایشگاه خوب در تهران مش و لایت های 2011 زیبایی آرایشگاه واقع در تهرانسر آرایشگاه زنانه واقع در غرب تكنیك های رنگ دومرحله ای آرایشگاه درغرب آرایشگاه زنانه واقع درغرب تهران آرایشگاه واقع درغرب آرایشگاه واقع در تهران كراتین درمانی آرایشگاه زنانه در تهرانسرشرقی یك آرایشگاه زنانه خوب درغرب تهران آرایشگاه زنانه در تهران رنگ موسال آرایشگاه زنانه درغرب تهران عمودی تغییرات مش در مش مد2012 آرایشگاه در تهران آرایشگاه زنانه واقع در تهران شناخت رنگ مو از روی ژورنال آرایشگاه زنانه خوب در غرب تهران آرایشگاه زنانه درتهرانسر شرقی مورب معرفی محصولات حرفه ای معجزه گر در امر كار بامواد ویتامینه های فوق قوی برای احیا موهای سوخته بادمجانی كاتالوگ خوانی آرایشگاه در غرب تهران آرایشگاه زنانه درغرب آرایشگاه برای رنگ ومش آرایشگاه درتهرانسر شرقی آرایشگاه زنانه واقع در تهرانسر آرایشگاه در تهرانسر آرایشگاه زنانه در تهرانسر شرابی آلبوم شناسی رنگ
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :