تبلیغات
كلبه تخصصی رنگ ومش عسلك - چشم ها
كلبه تخصصی رنگ ومش عسلك
انتخاب عسلك توسط شماانگیزه ای شدبرای خدمتی بهتر.مهمتراین است كه درخدمت شماهستیم ومی كوشیم بهترین باشیم برای بهترین ها

داشتن نگاهی درخشان و جذاب بستگی به تعادل خط ابروها و آرایش متناسب با چشمان شما دارد. همه چشم ها به یک طریق آرایش نمیشوند و هر چشم به واسطه شکل و فرم خود آرایش مخصوص خود را دارد. با دقت به فرم چشمان خود نگاه کنید. چشمان شما به هر شکل و فرمی که باشند، شما میتوانید از جدول زیر جهت تشخیص و یادگیری  فنون و رازهای زیباتر شدن آنها استفاده کنید. به طور کلی پلک متحرک باید کمتر دیده شود و استفاده از رنگهای روشنتر به منظور وسعت دادن به نگاهتان دارای اهمیت خاصی است.
به یاد داشته باشید که در مرحله آخر با یک قلم مو خط بین دو سایه تیره و روشن را محو کنید.

 

 

بعضی از خانمها دوست دارند که در روز از خط چشم استفاده کنند. استفاده صحیح از خط چشم زیبایی چشمان را چندین برابر میکند و مژه ها ضحیمتر به نظر می آیند. خط چشم به  رنگهای مشکی و قهوه ای تیره در دسترس است.موقع کشیدن خط چشم، پلک بالا باید کاملا خشک و بدون چربی باشد. پلک چشم را با یک یا دو انگشت نگه میداریم و خط باریکی بالای چشم، از گوشه داخلی چشم و تا حد امکان نزدیک به چشم میکشیم. سپس از دو سوم خط ، آن را کمی به طرف بالا میکشیم. برای زیر چشم، خط بسیار باریکی از گوشه داخلی چشم شروع کرده و به طرف خارج میرویم. دو خط در گوشه چشم نباید به هم بچسبند. یک فاصله کوچک بین دو خط در گوشه خارجی چشم آن را درشت تر نشان میدهد.
برای نشان دادن چشم به حالت طبیعی، همان خط چشم باریک بالای چشم کافی است و نیازی نیست زیر چشم را نیز خط بکشید.خانمهایی که میخواهند آرایش روزشان کمی بیشتر جلوه کند، در گوشه خارجی، خط چشم را به طرف بالا و بیرون و کمی پهنتر از گوشه داخلی چشم میکشند.
برای آرایش شب خط چشم را از گوشه داخلی شروع و از وسط مردمک چشم به طرف گوشه خارجی چشم پهنتر و سپس در انتها آن را بسیار باریک تمام میکنیم. خط دیگری زیر چشم میکشیم و بین دو خط در گوشه خارجی چشم فاصله میگذاریم که چشم را شفافتر و بزرگتر نشان دهد.

چشمهای بادامی را معمولا با خط بسیار پهن در گوشه خارجی چشم در بالا و خط دیگری در پایین که دو گوشه به هم چسبیده باشند میتوانیم گرد نشان دهیم و با سایه ، گوشه چشم را بالاتر میبریم  که بسیار زیبا و جذاب جلوه کند.

راه حل برای چشمان پف کرده: یک قاشق غذاخوری را زیر اب سرد گرفته و انرابرای ۶۰ ثانیه روی پف کردگی چشم قرار دهید کرمهای روی پوف کردهگی استفاده کنید که دارای نشاسته و روغن جگر کوسه باشند متخصصین پوست سالهاست بر این عقیده هستند که این مواد ورم پوست یا قسمت چشم را از بین میبرد.

- راه دیگر حلقه حلقه کردن خیار سرد و خیار خنک را  روی چشمها بصورت کمپرس گذاشتن است.
- چای سیاه کیسه ای را در اب سرد خیس نموده و برای
۱۰ دقیقه روی چشمها بگذارید و به آرامی از سمت داخل به بیرون چشمها فشار ارامی بدهید.
- از خوردن هر چیزی که دارای نمک باشد خوداری کنید چرا که باعث نگهداری مایعات اضافی جمع شده در ناحیه چشمها خواهد شد.
در موقع خواب سر را بالا تر از بدن نگهدارید که باعث اضافه جمع شدن بیشتر مایعات زیر چشم نشود
.

گریم وآرایش چشم چروک و یا پف کرده و تیره:

معمولا همه آرایش چشم های جوان رو که چروک و تیرگی و پف ندارند رو بلدند ، حتی کسانی که دوره آرایش رو گذروندند چون همیشه روی صورت های کم عیب و جوان تمرین می کنند وقتی در کار با مشتری های سن بالا مواجه میشوند نمی دونند که چگونه و با چه رنگی کارکنند.مهم ترین چیز در مورد چنین صورت هایی این هست که چروک های صورت و پلک رو به حداقل برسونیم.برای صورت یک راه حل مناسب استفاده از ماسک موقت ضد چروک است که برای تهیه اون باید پودر مخمر جو رو با آب مخلوط کرده و به صورت خمیر روی صورت بگذاریم در صورتی که پوست خشک است بجای آب از شیر استفاده کنید.برای اطراف چشم از کرم دور چشم و کانسلر مایع استفاده کرده و کبودی و چروک دور چشم رو بپوشانید.

برای این چشم ها از سایه براق و پودری استفاده نکنید و سعی کنید از سایه های تیره مسی یا قهوه ای بر روی پف پلک بکار ببرید. هرگز زیر چشم ها سایه سفید براق استفاده نکنید زیرا سن فرد را بالاتر می برد.
در مورد ابروها سعی کنید با موی ابرو آنرا حالت دهید و از رنگ طوسی برای پر کردن آن
استفاده کنید و از رنگ های ابرو قهوه ای و حالت های خیلی گرد یا خیلی هشتی استفاده نکنید.حتما برای این چشم ها مژه بکار ببرید زیرا چشم ها رو بازتر و جوان تر میکند.خط چشم کلفت و مشکی برای زیر چشم مناسب نیست چون چهره فرد رو بد نشون میده میتونید از مداد رنگی اکلیلی diana استفاده کنید و مژه های پایین رو با ریمل قهوه ای یا همون رنگی که خط کشیدید رنگ کنید.
لوازم گریم مهرون برای آرایش روزانه
توصیه نمی شه چون بسیار سنگین بوده و یک چهره غیره طبیعی ایجاد می کنه در ضمن معمولا پنکک سنگی(خشک) برای گریم صورت در تابستان استفاده می شه چون با تعریق صورت بهم نمی ریزه.
استیل آرایش تابستانی ۲۰11 در واقع همان آرایش فصل
قبل را منعکس میکند البته با تعدادی تفاوت و یک سری اضافات.

چشمهای دودی یک قسمت مهم از این آرایش است. اما ارغوانی , سبز و آبی کم رنگ به جای مشکی و طوسی متالیک جایگزین شده اند.یک نکته ی مهم در آرایش چشمها ۲۰11 ترکیب دو رنگ ( یا بیشتر) مثلا آبی و سبز است.به جای مداد خط چشم از سایه های مرطوب (چرب) استفاده کنید و آن را تا سایه ی قبلی ادامه بدهید تا کم رنگ شود.کار را با ریمل مشکی تمام کنید .روی مژه های بالایی و پایینی ریمل بزنید.

باقی استایل ها:
چشمها: سایه چشم های سرد و رنگی ( کمی چرب) مثل آبی و صورتی پودری (صورتی بچه گانه) مخلوط شده با سایه های گرمتر مثل مسی-هلویی یا برنزی متالیک استفاده کنید.رنگ ها را به هم برسانید و کمی ترکیب کنید تا مثل درخشندگی فلز رنگ قبلی دوباره نمایان شود.
مژه های جذاب: امروزه در سالن ها مژه به صورت طبیعی آرایش میشود و کمتر از مژه های مصنوعی استفاده میکنند.پس باید از ریمل ها با ترکیبات جدید برای پرپشت شدن و رشد بهتر مژه ها استفاده کرد.این ریمل ها دارای ترکیبات فیبر , پروتئین و مشتقات گیاهی هستند.
سایه چشم که برای زیباتر نشان دادن چشمها استفاده میشود در رنگهای متنوعی ساخته میشود.

طرز زدن سایه درست برای انواع چشمها:برای کسانی که چشم کوتاه دارند، رنگ روشن چشم را بزرگتر نشان میدهد. با شناخت کمی درباره رنگها و ترکیب آنها میتوانیم با کمی دقت، رنگ متناسب با چشم را انتخاب نماییم که حتما با مدل و رنگ لباس هماهنگی داشته باشد.
در مورد رژ لب، خانم هایی که پوست روشن دارند، رژ لب تیره را برای آرایش خود کمی زیاد میدانند و رنگهای شفاف و روشن را ترجیح میدهند و خانمهایی که پوست تیره دارند آسانتر طرف رنگهای شاد و تند میروند. البته با توجه به مد، فصل و رنگ لباس، اگر لازم باشد میتوانیم رنگ دلخواه را با ترکیب چند رنگ به دست بیاوریم. خانمهایی که موهای بلوند، سفید و خاکستری دارند میتوانند از رژ لبهای صورتی روشن، قرمز روشن و نارنجی کم رنگ استفاده کنند. برای موهای قرمز، رژ لب هلویی، صورتی، قرمز روشن و شفاف توصیه میشود. خانمهایی که موهای مسی و شرابی دارندمیتوانند رنگهای فوق را به صورت تیره تر استفاده کنند. برای موهای قهوه ای روشن و متوسط رژ لب صورتی، قرمز مرجانی، قرمز شرابی، قهوه ای روشن و رنگهای در این ردیف و برای موهای قهوه ای تیره و مشکی، رنگهای فوق در طیفهای تیره تر مناسب هستند.

چگونه میتوان کبودی زیر چشم را کم کرد؟ کبودی زیر چشم مشکلی است که اکثر خانمها با آن مواجه هستند. کبودی و پف زیر چشم اکثر به خاطر استرس، بیخوابی و گاهی اوقات هم ارثی است. این کبودی در حقیقت ناشی از جریان خون زیاد در مویرگهای این قسمت از صورت است که ناشی از مشکلاتی است که در بالا گفته شد.
برای رفع این کبودی و ورم، باید از کرم های زیر چشمی استفاده کنید که منشا گیاهی و دریایی داشته باشند تا این رگها را آرامش داده و حالت مرطوب کنندی هم داشته باشند. این کرم را صبح و شب با ضربه های آرام به زیر چشم خود بمالید تا این جریان خون را هماهنگ کرده و جلوی تورم را بگیرد.

بالاخره پاک کردن آرایشتوجه داشته باشید که پاک کردن آرایش هم به اندازه خود آرایش کردن اهمیت دارد. قبل از خواب، با استفاده از یک شیر پاک کن خوب آرایش و چربی و کثیفی را به خوبی از روی پوست خود پاک کنید تا شب آرام و خوبی داشته باشید
طبقه بندی: سایه چشم،  آرایش چشم،  آموزش آرایش،  اثرات آرایش، 
برچسب ها: چشم ها، آرایش چشم ها، آموزش آرایش چشم ها، سایه چشم ها، گریم وآرایش چشم چروک و یا پف کرده و تیره، چگونه میتوان کبودی زیر چشم را کم کرد؟، پاک کردن آرایش، طرز زدن سایه درست، طرز زدن سایه درست برای انواع چشمها، راه حل برای چشمان پف کرده، چشمهای بادامی، استفاده صحیح، آرایش تابستان 2011، آرایش چشم تابستان 2011، آرایش سایه چشم تابستان 2011، سایه چشم تابستان، سایه چشم تابستان2011، سایه چشم2011،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 30 اردیبهشت 1390 توسط لیلا سیار | نظر یادت نره ()
معصومه
جمعه 8 شهریور 1392 23:01
سلام ممنون از سایت خوبتون
من چون علاقه بسیاری به ارایش کردن چشم دارم وشرکت در کلاس برام مقدور نیست میشه لطفا چند تا عکس ارایش چشم برام بفرستید چون اکثر سایت ها هم باز نمیکنند.
باتشکر
الیا
چهارشنبه 18 بهمن 1391 11:30
لیلا جون خیلی ممنونم از شما من در قسمت سایه چشم وبخش چشم ها سوال پرسیدم که سوالم نمایش داده شدولی پاسخ نه.بازم از حسن توجه شما سپاسگذارم .
الیا
سه شنبه 17 بهمن 1391 12:30
سلام لیلا جون اگه میشه به سوالم پاسخ بدین .
پاسخ لیلا سیار : الیا جان من بابازدید در سوالات فقط یه سوال بانام شماداشتم که پاسخ دادم یه نگاهی به پاسخها بیندازید اگه سوال شما نبود دوباره بپرسید حتما در اسرع وقت جواب میدم.
الیا
جمعه 24 آذر 1391 16:07
با سلام میشه تقسیم بندی پشت چشم رو تو ضیح بدین ؟واینکه سایه متوسط و دقیقا باید به کدوم قسمت بزنیم تا جذاب بشه در ضمن من کمی افتادگی پلک بالا دارم.ممنون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
درباره وبلاگ
شمامی توانیدسوالات خودرادر زمینه آرایشگری دراین وبلاگ بپرسید.برای شركت دركلاس های خصوصی ونیزانجام خدمات آرایشی با شمارهای زیرتماس بگیرید: 66061890،66061773،09128116856. آدرس :تهران- خیابان آزادی -خیابان 21 متری جی -نبش تقاطع خیابان دامپزشکی -پ 112 -ط 2 -واحد 4.
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
نظر سنجی
» دوست داری مطالب درچه زمینه ای باشد؟پیوند های روزانه
صفحات جانبی
ابر برچسب ها
یك آرایشگاه زنانه خوب درغرب تهران آرایشگاه برای رنگ ومش آرایشگاه زنانه خوب در تهرانسر تكنیك های رنگ دومرحله ای عمودی كاتالوگ خوانی آرایشگاه در غرب تهران آرایشگاه زنانه واقع در غرب مورب آرایشگاه زنانه خوب در غرب تهران مش و لایت های 2011 آرایشگاه زنانه در تهران آرایشگاه واقع درغرب تهران آرایشگاه زنانه واقع درغرب تهران آرایشگاه زنانه در تهرانسرشرقی آرایشگاه واقع در تهران شرابی تغییرات مش در مش آلبوم شناسی رنگ (شناخت رنگ مو از روی ژورنال) مد2012 آرایشگاه درغرب آرایشگاه خوب در تهران آرایشگاه در تهرانسر آرایشگاه واقع در تهرانسر آرایشگاه زنانه درتهرانسر شرقی آرایشگاه زنانه خوب درتهران آرایشگاه خوب در غرب تهران آرایشگاه زنانه در تهرانسر ژورنال شناسی شناخت رنگ مو از روی ژورنال یك آرایشگاه زنانه خوب در تهرانسر بادمجانی آلبوم شناسی رنگ ترمیم مش ودكلره رنگ موسال آرایشگاه در تهران یك آرایشگاه زنانه خوب در تهران كراتین درمانی ویتامینه های فوق قوی برای احیا موهای سوخته آرایشگاه زنانه درغرب تهران روش های مختلف مش تكه ای به صورت افقی آرایشگاه زنانه واقع در تهرانسر شرقی آرایشگاه زنانه واقع در تهران معرفی محصولات حرفه ای معجزه گر در امر كار بامواد آرایشگاه درتهرانسر شرقی آرایشگاه واقع درغرب آرایشگاه زنانه درغرب زیبایی آرایشگاه زنانه واقع در تهرانسر تركیب رنگهای حرفه ای
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :