تبلیغات
كلبه تخصصی رنگ ومش عسلك - پاسخ به سوالاتی در مورد رنگ مو 1
كلبه تخصصی رنگ ومش عسلك
انتخاب عسلك توسط شماانگیزه ای شدبرای خدمتی بهتر.مهمتراین است كه درخدمت شماهستیم ومی كوشیم بهترین باشیم برای بهترین ها
موهای من تیره مایل به قهوه ای است. معمولا من موهام را رنگ کارامل هایلایت میکنم ولی حالا تصمیم گرفتم تا به رنگ طبیعی خودم برگردم. وقتی در سالن موهامو رنگ کردم خوب بود ولی در عرض دو هفته موهای من رنگ نارنجی و مسی زنگ زده به نظر میاد. آرایشگرم میگه به علت آفتاب گرفتن زیادی است. شما میگید چکار کنم؟ جواب- درسته با هایلایت کردن مکرر و استفاده دوباره رنگ تیره و آفتاب باعث شده که منافذ موی شما باز بشوند و رنگ در‌ آن دوام پیدا نکند.  استفاد از شامپو های نادرست به کم رنگ شدن موی شما منجر شده است.این بدین منظور نیست که آرایشگر شما اشتباه کرده است بلکه او باید به شما توضیح میداد که موهای هایلایت شده و رنگ شده ضعیف هستند و احتیاج به ترمیم و کاندیشنر دارند. مو باید برای نگهداشتن رنگ درمان شود.

برای تصحیح شما میتوانید دو کار انجام دهید. استفاده از شامپوهای آبی  که خیلی از شامپوهای معروف این سری مواد را در بین موادشان دارند و یا استفاده از تونر و یا همان رنساز کردن است. اگر فکر میکنید که نارنجی موی شما زیاد است از سری رنگ هایی استفاده کنید که تن آبی دارند و اگر موی شما قرمز تر است از سری رنگ های باتن سبز استفاد کنید.

٢-مادر من موهاشو رنگ کرده ولی رنگ تیره تر  از رنگی که میخواست شده است به نظر شما چکار کند؟

جواب- بهترین کار استفاده از  peroxide cap است که در واقع اکسیدان ۴٠ درصد را با کاندیشنر/نرمکننده مخلوط کرده و برای ٢٠ دقیقه روی مو بگذارید و کلاه پلاستیکی را روی آن بکشید و اگر توانستید آن را کمی باسشوار گرم کنید یا حوله روی آن بکشید تا کمی گرم شود. همچنین میتوانید اکسیدان را با شامپو مخلوط کنید و مو را شامپو زده و ۵ دقیقه شامپو را روی مو بگذارید بماند. این کار باعث میشود که رنگ موی شما بتدریج کم رنگ شود. ممکن است نیاز باشد تا این کار را چند بار انجام دهید.

٣--آیا راهی است که رنگ قرمز دوام بیشتری داشته باشد؟

رنگ قرمز معمولا دوام کمتری نسبت به رنگ های دیگر دارد. یکی از راه های جلوگیری از کمرنگ شدن مو استفاده از شامپوهای قرمز است که هر هفته یک بار موهای خود را با آن شامپو کنید این کار رنگ دانه های رفته را به موهای شما برمیگرداند. و یا استفاده از کاندیشنر های خوب. اینکار فلس های مو را میبندد و مانع از خروج رنگدانه ها از داخل کوتیکل مو میشود.

هر چیزی که کیفیت و حالت مو را بهتر میکند کمک میکند تا رنگ مو دوام بیشتری داشته باشد.

۴- ایا رنگی وجود دارد که الرزی ندهد و باعث حساسیت پوستی نشود؟.

معمولا رنگ های دایم دارای  موادی هستند که بعضی افراد میتوانند حساسیت پوستی تولید کنند. برای همین ٢۴ تا ۴٨ ساعت قبل از هر رنگی شما باید تست حساسیت پوستی بدهید. برخی کمپانی های رنگ سازی خود را تولید کننده رنگ های طبیعی و نتورال معرفی میکنند ولی باز در داخل باکس رنگ به انجام دادن تست حساسیت قبل از استفاده از این رنگها اشاره کرده اند.

تنها شرکتCosval with the Santotint line of products دارای مواد ایکو فرندی هستند که حساسیت تولید نمیکنند.

شما میتوانید از رنگهای سمی پرمننت و نیمه دایمی هم برای رنگ استفاده کنید که کمترین حساسیت را تولید میکنند.

۵-من موهام نسکافیه ای هست چطوری میشه سایه بندازم روش؟اصلا ایا میشه؟

جواب- اگر رنگ نسکافیه ای شما روشن است میتونید با لولایت و هایلایت روش سایه روشن بیاندازید اگر تیره است تنها با دکلره و یا هایلایت میتونید این کار ار بکنید.

---------------------------------

۶- با اینکه سی سالمه ولی تقریبا 40 تا 50 درصد موهام سفیده و موهای سفیدم خیلی دیر رنگ می‌گیرن. فقط رنگهای خیلی تیره اونم در صورتیکه بیش از حد معمول رو موهام بمونه قادر به رنگ کردن هستن. تازه گاهی با این وجود هم موهام کاملا تیره نمیشه و بور میشه و بعد از چند بار شستن رنگش میره.
احساس می‌کنم آرایشگرها هم کار خاصی برام انجام نمیدن. اگه من بخوام گاهی موهامو رنگهای قهوه ای روشن و یا بلوند تیره کنم تکلیفم چیه؟ اکثر رنگ موهای موجود در ایران شما راهی به نظرت می‌رسه؟
دوم) قبلا موهامو یه بار مش پر کرده بودم و بعد یکی دو بار قهوه ای های مختلف حالا موهام مخلوطی از زیتونی روشن و قهوه متوسطه و یه خروار موی سفید! و دلم می خواد موهامو نسکافه ای کنم. می‌شه بگی باید از چه رنگهایی با چه نسبتی استفاده کنم؟
جواب-برای رنگ کردن موهای سفید که خیلی سخت رنگ میگیرند اول روی موهای سفید اکسیدان ۶ را خالی بزنید و با سشوار مو ها را خشک کنید و بعد رنگ مورد دلخواه خود را باز مقدار مناسب اکسیدان مخلوط کنید به موهای بزنید. مقدار مناسب اکسیدان در هر رنگی مقداری است که سازنده آن رنگ روی باکس رنگ نوشته باشد. درلورال به ازای هر تیوب رنگ ٧۵ میل هست. و در رنگ ولا به ازای هر تیوب رنگ ۶٠ میل است. با استفاده کردن اکسیدان روی مو های سفید خود از مقدار اکسیدان مخلوط شده با رنگ کم نمیشود.

دوم- میتونید از رنگ ۶.٧ یا ٧و٧ ولا استفاده کنید ولی باز ندیده نمی شه گفت برای اینکه من نمیدونم قهوهای شما چقدر تیره و تار هست. یک کم سخته که یک دست بشند. ولی برید جایی که رنگ میفروشند و با نگاه کردن به چارت رنگ رنگ نسکافه ای مورد علاقه خودت را پیدا کن که معمولا در چند درجه از تیرگی و روشنی موجود میباشند و با مقایسه با تیره ترین قسمت موی خودتون همانی را انتخاب کنید که بهش نزدیکتر هست این بیشترین پوشش یکدستی را به موی شما میدهد.

----------------------------------------------

٧-من تازه سایت شمارو دیدم اما از مطالب مفیدتون خیلی استفاده کردم چند تا سوال از خدمتتون داشتم موهای من فر و بلنده و رنگ طبیعیش قرمز طلایی هست من تا یک سال پیش موهام رو دوست نداشتم و مرتب رنگ و صافش می کردم اما حالا خیلی دوستش دارم قبلا تا از حمام بیرون میومدم به موهام سرم و موس میزدم و خیلی خوب می شد اما یه چند وقته موهام وز می شه دوست دارم تا اونجایی که میشه فر موهام از هم باز نشه باید چکارش کنم؟دوم اینکه چه رنگ مویی بیشتر به موی فر میاد ؟

جواب-به موی فر هر رنگی میاد البته بستگی به رنگ پوست شما دارد با رنگ چشم شما. الان رنگ های مسی خیلی مد هستند شاید به موی فر شما هم بیاند. برای از بین بردن وز موی خود از ماسک های مو استفاده کنید و بعد از شستن هم از سرم های انتی فریز استفاده کنید و سعی کنید موی خیس را شانه نکنید و مواد سرم خود و یا کرم های انتی فریز  به مو های خود بزنید و بگذارید به صورت طبیعی خشک شوند.

-----------------------------------------

٩سوال-با سلام و سپاس فراوان از سایت خیلی خوبتون میشه در مورد رنگ های ماگما هم توضیحاتی بدهید و طرز استفاده از رنگ های بلوند ان روی موهای ما ایرانی ها
با تشکر

جواب-رنگ های ماگما از ولا هستند که قدرت رنگ دادن به موهای تیره رنگ شده و رنگ نشده را دارند. این مواد خیلی قوی هستند و رنگ قرمز اون خیلی زیباست. رنگ بلوند اون ۵ درجه مو را روشن میکند. اگر از قانون رنگ ها آگاهی داشته باشید میدانید که  رنگ - موی رنگ شده را نمیتواند روشن کند. رنگ های ماگما از این قانون پیروی نمیکند . البته رنگ نباید مشکی باشه و رنگ های با شماره ۴ به بالا را مثل موی طبیعی رنگ نشده عمل میکند.

-----------------------------===================================

١٠سوال-سلام

 من یه سوالی داشتم اینکه من یه ماهی میشه موهامو رنگ کردم تقریبا بلوند شبیه اون عکسهای کوتاهی مو اونی که اکستنشن داره

الان حدود دو سه سانتی موهام رشد کرده موهای خودم مشکی هست میخواستم ببینم پیشنهادت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رنگ کنم دوباره؟ریششو

مدل موهامم اناناسیهسوال

ناراحتراستی یه سوال دیگه بهترین راه حل واسه پف دور چشم چیه ماساز یا کرم یا لوسیون ؟؟؟؟؟؟

جواب-اینکه شما مو های سیاه خود را به این اندازه بلوند کرده اید مو های شما را صدمه میزند ولی اگر شما از رنگش خوشتان میاید حد اقل هر رنگ و مدل مویی باید شش ماه بماند یعنی اینکه هر دفعه که شما به آرایشگاه مراجعه میکنید بخواهید مدل مو و رنگ موی خود را عوض کنید خوب نیست. هر شخصی باید یک چیز خاصی داشته باشد که بقیه با اون شما را بشناسند. مثل بوی ادکلن. تازه شما این همه خرج میکنید و طرح میریزید که مثلا خود را به یک شکلی در آورید. بعد دوست دارید بقیه شما را در این حالت و شکل ببینند. آیا در عرض ۴ تا ۶ هفته که باید دوباره موی خود را کوتاه و یا رنگ کنید وقت کرده اید که همه دوستان و آشنایان خود را ببینید؟ آیا با مدل مو و رنگ جدید خود عکس هم گرفته اید تا برای یادگاری نگهش بدارید؟ آیا به اندازه کافی از موی خود لذت برده اید؟ رنگ کردن مو و مدل های مختلف مو را برای خودتان انجام دهید برای فان. نه برای انجام وظیفه. تازه اگر هر دفعه موهای خود را عوض کنید برای برگشتن به رنگ اول که دوست داشتید خیلی سختر تر است.

اگر شما فکر میکنید که آدمی هستید که زود از یک رنگی خسته میشید سعی کنید به جای رنگ کردن همه موی خود از هایلایت و لولایت استفاده کنید. این به شما این اجازه  را میدهد که هر دفعه تن های مختلف به مو های خود بدهید. ولی رنگ کردن کل مو مشکلاتی دارد که خیلی آسان نیست مثل اینکه اگر رنگ تیره روی موی خود بگذارید روشن کردن آن بسیار مشکل و گاهی رنگ بدست امده رضایت مند نیست.

برای پفی چشم هم میتوانید از لایه های نازک خیار در منزل و یا کرم ها و لوسیون های دور چشم استفاده کنید. ماساز چشم هم بی تاثیر نیست. بیشتر از هرچیزی استراحت چشم به شما کمک میکند تا از پفی چشم شما بکاهد. ازکمپرس های سرد و همچنین از چایی کیسه ای سرد هم میتوانید استفاده کنید.

----------------------------------

١١سوال- مدل نهم ( مجعد مال ریحانا) برای درست کردن این مدل چی کار باید کرد؟ من ذاتا موهام این طوریه  منتها بعد از خواب موهام خیلی ناجور میشهو یه قسمت صاف یه قسمت مجعد یه قسمت سیخ میشه بالا!!!! این موها کفرمُ دز آوردن خلاصه! از چه مواد استیلینگی استفاده کنم یا چجوری خشکشون کنم که مثل این مدل درست بشه؟؟ راستی یه سوال دیگه! برای موهای کوتاه چه جور باید از  dıffuser استفاده کنم؟؟ من نمی دونم چرا نمیتونم هیچ حالتی به موهام بدم در حالی که همه می گن موهام هم حالت دارن هم خیلی خوش حاتن و خوب حالت می گیرن!ناراحت

 جواب- بهترین کار اینه که بلافاصله که از حمام آمدید بیرون بهش از کرم های مو استفاده کنید مثل لیز کنترل لورال  و بزارید تا خودش خشک شود. البته میتوانید از دیفیوزر هم استفاده کنید بدین صورت که موهای خود را داخل سر گرد دیفیوزر بزارید و با حرارت کم و با تمانینه  موهای خود را نیمه خشک کنید و بگذارید بقیه اش به صورت آزاد خشک شود.

-------------------------------------

١٢سوال-یک دنیا ممنون از جوابتون...گفتی باید ازefasol استفاده کنم...من اصلا نمیدونم efasol چی هست و ایا بعد از efasol باید رنگ کنم موهامو و چه شماره رنگی؟یه سوال دیگه اینکه عزیزم با توجه به اینکه در عرض 2 ماه موهام هم فر شده هم سه بار رنگ باعث سوختن موهام نمیشه؟...البته موهامو کوتاه کردم و بیشتر فرهام رفته...ممنونت میشم اگه بازم جوابمو بدی...
امیدوارم همیشه شاد باشی

جواب- افاسول مواد رنگ بر مو است از کمپانی لورال که آرایشگر ها میشناسند. این مواد در دست آدم ناشی خطر ناک هست برای اینکه موها را میتواند از بین ببرد. مخصوصا که شما هم فز کردید و هم رنگ. کمی حوصله کنید رنگ شما خودش کمرنگ میشود.

------------------------------------
١۵-با سلام و تشکر از سایت عالی و آموزنده شما... من دوست دارم موهام تن قرمز داشته باشه(البته نه شرابی)مثلا فندقی.ولی هر دفعه که موهام رو رنگ میکنم  فقط تا وقتی موهام رو نشستم حالت قرمز داره.چه رنگی بگیرم یا چکار کنم که رنگم دوام داشته باشه؟(الان رنگ موهام 5.7 هست)
بازم ممنون...شاد و سلامت باشید

جواب- چند کار میتونید انجام بدید. ١- رنگ ۵.٧ را به ۵.٧۵ تغییر بدید.

٢-رنگ ۵.۴ را یک نگاهی بکنید شاید بیشتر به فندقی بزنه.۵.٧ بیشتر شاه بلوطی هست تا فندقی

٣- به رنگ ۵.٧ رنگ واریاسیون قرمز اضافه کنید تا قرمزی را بیشتر بکنه بدون اینکه رنگ شما را شرابی بکنه.

۴- از شامپو های مناسب رنگ استفاده کنید که رنگ شما را به مدت طولانی تر نگه میدارد.

۵ از شامپو های قرمز استفاده کنید که رنگ قرمزی موی شما تا رنگ بعدی میمونه.

۶ موفق باشید و ما را از انتخابتان بیخبر نگذارید.

 -------------------------------------------

١۶-توی سوال قبلیم گفته بودم که موهامو فر کردم و ارایشگر گذاشت مواد تثبیت رو سرم یه روز بمونه و به همین دلیل موهام زرد-نارنجی شد و قابلیت رنگ پذیریشو هم از دست داد چون یه بار شماره 3-5 گذاشتم که بعد از یه هفته رنگش رفت و یه بار هم 2 گذاشتم که بعد یه ماه بازم رنگش رفت و نارنجی شد(البته اون سری که برام 2 گذاشت موهام نصفیش رنگ نگرفته بود و خیلی بد رنگ بود)حالا چند روز پیش 3-3 پرستیژ گذاشتم که موهامو کرده مشکی پرکلاغیّ!...خیلی هم شستمش ولی ذره ای کم رنگ نمیشه...اصلا هم بهم نمیاد چون ابروها و چشمام قهوهای روشنه و پوستمم سفید...رنگ طبیعی موهامم قهوه ای زیتونی تقریبا روشن بود...با این رنگ مشکی خیلی زشت شدم...هر کی میبینه هم بهم میگه که اصلا بهت نمیاد...خودمم نمیدونم چه رنگ ارایشی کنم که حداقل یه خورده بهتر شم...هر رنگی ارایش می کنم بازم بهم نمیاد...تو رو خدا بهم بگید چه کار کنم...خیلی اعتماد به نفسمو از دست دادم..

جواب- برای از بین بردن رنگ از روی مو شما نیاز به افاسول دارید که به توسط آرایشگر حرفه ای باید انجام شود.  و برای آرایش هم به دو عکسی که برای شما گذاشتم دقت کنید که چگونه افراد آرایش کرده اند. شاید نیاز داشته باشید که طرز آرایش خود را عوض کنید.

--------------------

١٧-سوال١-سلام.میشه راجع به صاف کردن دادمی موها معایب و خوبی هاش توضیح کامل بدین؟ این صاف کردن تا چه  حد صاف می کنه؟ برای چه مدت و چقدر می تونه به مو آسیب برسونه؟

به تدریج با رشد و بلند شدن مو آیا این صاف شدن به هم میریزه و به حالت اول بر می گرده یا نه؟؟

استفاده مکرر و روزانه از اتوی مو ضررش بیشتره یا صاف کردن دائمی مو؟
اگر امکان داره جوابم را زود بدین چون تا 1 هفته باید تصمیم بگیرم. ممنون

جواب-در یک مطلب مفصل در این باره مینویسم. چون اینجا کمه. با رشد مو خاصیت صافی مو کمتر میشه مخصوصا بعد از ۶ ماه ولی صاف کردن مو معمولا دایمی هست و با رشد مو فقط موها به حالت طبیعی خود برمیگردند. هر دو به مو تا حدی صدمه میزنند ولی بستگی به فرد هم داره که چطوری از موهاش مراقبت میکنه همان طور که قبلا گفتم شما بدون انجام دادن هر دو میتوانید موهای صدمه دیده ای داشته باشید چون خود طبیعت مثل آفتاب- سرما- گرما- شانه کردن٫ بستن با کش- استفاده کردن از شامپو و کاندیشنر نامناسب و و و و میتوانید بیشتر به موهای خود صدمه بزنید. ولی با دنبال کردن سفارشات آرایشگر خود بعد از هر سرویس آرایشی میتوانید موهای زیبا و با سلامت کافی داشته باشید.

-----------------------------------------

١٨--سلام . خسته نباشید. من موهامو چند ماه پپش مش کردم و رنگش رو دوست ندارم..یعنی قبلا مش کرده بودم رنگش به کردم دودی و کاهی و اینا می خورد ولی الان رنگش به زرد و اینا می زنه و دوستش ندارم ولی الان شوهرم دیگه نمی ذاره برم رنگ کنم چیزی هست که من بزنم روی موهام که رنگ مشم عوض بشه یک باز بشه؟؟؟ اگه میشه کمکم کنید

جواب-رنگ مش را نمیتونی غیر از دکلره کردن دوباره باز ش کنی ولی میتونی تونش را کمی عوض کنی اونم با رنگ کردن روی مش هات. برو رنگ فروشی و از روی کاتالوگ رنگ ها رنگ مورد علاقتو بگیر با اکسیدان ۶٪ روی مش هات بزار .

١٩--ممنون برای زحماتتون. شامپو یا محصولی واسه جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد دارید؟ نظرتون راجع به آلپسین چیست؟

جواب-من الپسین استفاده نکردم ولی از امینوکسیل لورال استفاده کردم کار میده.

------------------------------------------------

٢٠-من شدیدا 2 هفتس ریزش مو دارم
رفتم دکتر  گفت هیچ مشکل جدی ندارم و بهم قرص روی داده با یه شامپوی گیاهی به نام سریتا که تونیک این شامپو هم بهم داده به ریشه موهام بمالم اما اصلا از ریزش  موهام کم نشده.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

مامان بزرگم میگه آب سرکه به ریشه ی موهام بزنم و بشورم  اما می ترسم ریششو بسوزونه 

جواب- علت ریزش مو را پیدا کن. سعی کن کمتر استرس داشته باشی. در مورد سرکه و یا آب سیر اطلاعی ندارم. چون گیاهی است امتحانش ضرری نداره. بعدش میتونی شامپوی سیر تولید کنی و ملیونر بشی.

----------------------------

٢١_برای دوام بیشتر رنگ موی شرابی چه باید کرد
_پوست روشنی دارم با قد بلند وموهای فر و ذاتا زیتونی و چشمای درشت چه رنگی به من میآد و چه مدل مویی؟

2-کمی رنگ تن قرمز اضافه کن به رنگت. البته رنگ مجیرد لورال دوامش بیشتره. میتونید66/0 هم بهش اضافه کنید.

3- معمولا اگر سن شما کمتر از 30 باشه هر رنگی به شما میاد. بعد از سن 30 سالگی رنگهای بلوند و قهوه ای بیشتر به شما باید بیاد. اگر نتونستید تصمیم بگیرید. موهای خود را از پشت ببندید و آرایش خود را تمیز کنید و با پوشیدن چند لباس در رنگ قرمز- نارنجی- زرد و سفید و قهوهای ببینید کدامیکی بیشتر به شما میاید.

------------------------

٢٢- سلام .خواهش می کنم جواب منو بده. موی فر چه دردسرایی برای من می تونه داشته باشه که انقد منو ازش می ترسونن؟

جواب-موی فر دردسری نداره مشکل از اینجا شروع میشه که چون مواد شیمیایی روی موی شما کار شده این مو احتیاج به نگهداری و تقویت بیشتری دارد. مثل کوتاه کردن یک اینچی در هر ماه- استفاده از شامپو و کاندیشنر خوب و ماسک مو- استفاده از مواد استایلینگ و انتی فریز وووو

----------------------

٢٣-تورو به خدا زود جواب منو بده ممنونت می شوم
من موهام رو بلوند کردم و خیلی خوب دکلره اش رنگ باز کرده اما طریقه ی رنگساز کردن رو بلد نیستم طوری که ریشه هام همونجور مشکی بمونه و رنگ نگیره
اگر جوابه منو بدی 1 عمر دعایت می کنم.

جواب- استفاده از رنگهای سمی پرمننت یکی از راه کار های اصلی است. ولی میدونم در ایران رنگ دلخواه را با آب و اکسیدان ۶٪ مخلوط و مثل شامپو به موها میمالند .

٢۴-سلام من یه آرایشگرم. خیلی وب مفید و پرباری دارین..2تا سوال دارم 1: مواد فر مزه رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟در فروشگاه خودتون ندارین؟...2: من موهامو دکلره کردم به پایه9رسید بعد از 2ماه که خواستم ریشه رو دکلره کنم رفتم پیش یه آرایشگر مثلا حرفه ای !ولی موهامو استقامتش و از دست داد بنابراین ریشه هام به پایه 9 نرسید..مجبور شدم بلوند تیره به موهام بزنم ولی بعد از جندبار شستشو رفت.. حالا موهام دورنگ شده؟ رنگای روشن روی 9 به بالا رو دوست دارم.. باید ریشه رو دوباره دکلره کنم استقامت نداره...ممنون از راهنماییت


جواب-متاسفانه این مشکل بزرگ ما آسیایی ها است که موهای تیره دارند. یادتان نرود که قویترین بلیچ ها و حتی پلاتینیوم لورال هم موها را نمیتواند بیشتر از ۷ درجه روشن کند. بیشتر از ۷ درجه درواقع پوک شدن مو را به همراه دارد. شما دو راه دارید. راه اول که بلیچ کردن دوباره مو است که خود شما هم این را عاقلانه نمیدانید. پس راه دوم میماند. یک رنگ تیره که که به رنگ دوم شما نزدیک است را انتخاب کنید و با آن موهای خود را یک دست کنید. اگر رنگ سمی پرمننت در دسترس دارید بیشتر پیشنهاد میکنم چون اکسیدانش ضعیف است و براقی خاصی به موهای شما میدهند

------------------------------------

٢٧-1. همیشه تو حرفات به مواد محافظ مو در برابر گرما اشاره می کنی مخصوصا موقع استفاده از اتوی مو. می شه چند تا مارک خوب از این مواد را معرفی کنی؟

جواب- تقریبا همه برند های مواد استایلینگ مو یک یا دو مواد محافظتی گرامایی دارند. مثل لورال- ماتریکس- ردکین - ک ام اس- ووووو

٢٨.گفته بودم که موهای حالت دار و پرپشتی دارم و صاف کردنش با انوی مو اونم هر 1 روز در مین هم به مو خیلی ضرر داره و هم وقت خیلی زیادی می گیره

داشتم فکر می کردم حالا که موهام ذاتا حالت دار هستش از این موقعیت استفاده کنم و موهام رْ به حالت موج دار با فرهای درشت درست کنم. برای این منظور چی کار می تونم بکنم. بعضی ها از بابلیس ایتفاده می کنن بعضی ها از سرهای مخصوص سشوار استفاده می کنن(از اونایی که درشت و گرد میشه) کودوم یکی از اینا رْ بخرم؟ از کدوم مواد استایلینگ استفاه کنم و اگه چند تا عکس از این مدل موها هم بذاری خیلی ممنون می شم
لبخند جواب- در پستهای بعدی چند مدل برای شما میزارم. با این وجود من تانگ بابلیس را من خیلی دوست دارم و استفاده از اون خیلی راحته فقط کافیه به موهای خود فیکسر (تافت) بزنید و مو را به دور بابلیس بپیچانید و تا ۱۰ بشمارید و به آرامی آن را باز کنید. اگر راضی نیستید دوباره این کار را تکرار کنید تا  از نتیجه کار راضی بشید.

-------------------------------

 -----------------------

سوال ١٨ - من 28 سال دارم با صورتی گرد و پوستی سبزه. همیشه دلم میخواسته رنگ موهام رو روشن کنم ولی هربار از نتیجه کار راضی نمیشم چون رنگ صورتم پریده و زرد به نظر میاد. شما چه پیشنهاد میکنید؟ و سوال دیگه اینکه جلوی موهای من کم پشته!! چه مدل کوتاهی رو پیشنهاد میکنید؟
جواب- اگر پوستی سبزه و گرم دارید به سری رنگ های گرم مثل مسی و قرمز و یا به قول ایرانی ها شرابی فکر کنید. رنگ های گرم شما را از رنگ پریدگی بیرون میارند و یا رنگ های بلوند عسلی و تیره. سعی کنید از سری رنگ های اش یا یخی استفاده نکنید که غیر از رنگ پریگی شما را مسنتر هم مکن است نشان دهد.
برای کم پشتی جلوی مو از چتری استفاده کنید. از مدل های کوتاه استفاده کنید.طبقه بندی: آموزشهای تخصصی رنگ ومش،  چند نکته،  پاسخ به سؤالات، 
برچسب ها: سوالاتی در مورد رنگ مو به همراه پاسخ های داده شده،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 9 بهمن 1389 توسط لیلا سیار | نظرات()
سحر
یکشنبه 24 بهمن 1395 03:03
سلام لیلا خانم
مرسی که اینقدر مهربانانه راهنمایی میکنید
گلم موهای طبیعیم رنگ کردم خواستم مایه های دودی قهوه ای بشه الان بد نشده ولی تن قرمزش خیلی مشهوده.

موی خودم قهوه ای شبیه پایه1 دکلره هست و حالا رنگم بخصوص تو فرق سر مایل به قرمزی نزدیک پایه3 یا 4 دکلره شده البته حدود 10درصد مو سفید این نواحی داشتم که به خاطر پوشاندن اونها رنگ کردم وگرنه به حفظ رنگ موی طبیعی خودم علاقه زیادی دارم.

ترکیب رنگم:
بلوند دودی تیره c5-6.1 بلگا یک سوم تیوپ.
3سانت قهوه ای تیره n4 بلگا .
2سانت رنگ سه صفر.
واریاسیون سبز 4سانت.
واریاسیون دودی 2سانت.

میدونم ترکیب رنگش احتمالا خیلی خنده داره ولی خب راستش من اصلا وارد نیستم و این رنگها رو بر اساس تجارب خانمهایی که زیاد رنگ میکنن تهیه کردم و حدسی ترکیب کردم.

مرسی از راهنماییتون
پاسخ لیلا سیار : سلام عزیزم تن قرمزی موهات بخاطر سه صفر از ترکیب حذف کن جاش رنگ زیتونی شش اضافه کن
Nafas Javadi
جمعه 22 بهمن 1395 16:09
آیا میشه روی موهای پرکلاغی مشهای رنگی فانتزی در آورد
پاسخ لیلا سیار : ابتدا باید ریموور یا دکاپاژ بشه بسته به میزانه آسیب مو
جمعه 22 بهمن 1395 10:58
سلام من موهایم را شرابی کردم تقریبا خردادماه می خواهم ببینم میشه الان دودی کنم لطفا راهنمایی ام کنید با تشکر ستاره
پاسخ لیلا سیار : هیچ کاری غیر ممکن نیست البته نه بصورت خانگی نیاز به مهارت داره
جمعه 22 بهمن 1395 10:50
سلام من موهبت را شرابی دارم تقریبا خردادماه می خواهم ببینم میشه الان روزی کنم لطفا راهنمایی ام کنید با تشکر ستاره
آزاده
جمعه 22 بهمن 1395 03:34
موهای مامانم سفید زیاد داره اکثرا زیتونی میکنه الان مش پر زده ولی بعد از دوبار شستن یکدست دکلره دیده
میشن چاره چیه؟
آزاده
جمعه 22 بهمن 1395 03:30
من یه سوال دیگه دارم ممنون میشم ج بدین برای موهای بلوندی که پایه اش ۸ هستش چطوری میشه رنگ نوشابه ای با نارنجی زیاد داشت مثلا نهایتا پایه پنج؟
پاسخ لیلا سیار : منظور از نوشابه ای نوشابه تیره هست برایه نارنجی میتونید از رنگهای فانتزی نارنجی رویه پایه هشت استفاده کنید
جمعه 22 بهمن 1395 03:26
سلام
من موهامبلوند زوشن بود الان هر قهوه ای میزنم به زستونی برمیگرده چاره چیه؟

پاسخ لیلا سیار : ترکیب رنگ شکلاتی یا كاكائویی ویکسانت قرمز
مرسانا
پنجشنبه 21 بهمن 1395 14:30
سلام من موهام قهوه ای روشن هست مش هم دارم،میخوام مشکی ککنم از روش مش در بیارم میشه؟؟
پاسخ لیلا سیار : سلام عزیزم میشه ولی نیاز به مهارت داره وکاری نیست که در منزل انجام بشه داد
ساناز موسوی
دوشنبه 18 بهمن 1395 08:43
سلام. وقت بخیر، عذر میخوام من ساکن شهرستان هستم و موهامو تو آرایشگاه رنگ کردم، بعد از شستن موهام رنگ مو هام تغییر کرد چون آرایشگاه هزینه بالایی میگیره، نمیتونم دوباره برم پیشش برا رنگ مجدد. در صمن حتی اسم رنگی که برام گذاشن رو هم نمیدونم چیه. راهنمایی که از شما میخواستم اینه که چه رنگساژی ا موهامو بکنم تا رنگ اولیش بشه، اگه شما راهی بهم بگین تا از اون طریق عکسمو براتون بفرستم تا رنگشو تشخیص بدین و در زمینه رنگساژش راهنماییم کنید واقعا ممنونتون میشم.
دوشنبه 18 بهمن 1395 07:59
با سلام میخواستم بدونم ایا های لایت هایی ک ما در ویدیوهاخارجی میبینیم ایا برای زدن رنگ و دکلره روباهم قاطی میکنن
پاسخ لیلا سیار : نه عزیزم اینها تکنیکهای جدید وحرفه ای لایته
پانیا
یکشنبه 17 بهمن 1395 17:13
سلام من باردارم و موهام خیلی سفید داره تا 5 ماه اول ترکیب حنا و قهوه و دارچین زدم و حالا جلوی سرم قرمزه با ریشه های سفید و پشتش که سفید نداره قهوه ای یعنی سه رنگه حالا بهم رنگ موی اینبریا آیس فاقد آمونیاک شماره 5ش رو پیشنهاد دادن که باید 40 دقیقه روی سر بمونه تا حناها هم رنگ بگیرن.الان هفته 26 هستم یعنی تو شیش ماه. نظرتون راجع بهش چیه
پاسخ لیلا سیار : اگر واقعاً رنگه بدونه آمونیاک باشه مشکلی نداره
بهار
سه شنبه 12 بهمن 1395 23:24
سلام لیلاااااااااااااااااااا جون به نظر شما اگه من عسلی و دودی رو باهم قاطی کنم خوب میشه مرسی
فهیمه
چهارشنبه 6 بهمن 1395 13:12
سلام .من موهامو چندبار پرکلاغی کردم و الان دلم میخواد موهامو حتی شده قهوه ای کنم شکلاتی میشه بگین چیکارکنم راستی نمیخوام ریموور یاکلره کنم .مرسی
پاسخ لیلا سیار : بدونه ریموراینکار ممکن نیست
نرجس
دوشنبه 4 بهمن 1395 22:13
سلام من میخوام رنگ یخی بزنم،رنگ موهام هم قهوی تیره میشه لطف کنید فرمولشو بدید با دکلره
پاسخ لیلا سیار : رنگساژ یخی الان توبیشتر برندها هست فقط پایه دکلره مهمه که باید ده باشه
ماندانا
دوشنبه 4 بهمن 1395 18:50
سلام . ببخشید من اکسیدان ضد قرمزی رو هم با دکو کرم هم پودر دکلره زدم ( موی طبیعی خرمایی متوسط ) بازم قرمز_نارنجی میشه ....چ کار کنم ک با دکلره رو همین زمینه مو طبیعی قرمز و نارنجی نشه ؟
پاسخ لیلا سیار : خب بعداز دکو یا دکلره بایدباتوجه به پایه بدست آمده مو رنگ بشه اینطوری معلومه مو نارنجی وقرمزه
طاهره
دوشنبه 27 دی 1395 19:30
سلام و خسته نباشید
من همیشه موهامو با شماره 4 رنگ میکنم و رنگش قهوه ایی خیلی تیره میشه و بعضی هاهم بهم میگن مشکیه. امروز رفتم آرایشگاه بهش گفتم روی همون موهای خودم هایلایت رنگ قهوه ایی کنه. با اینکه رنگ یک ساعت بیشتر روی موهام بود ولی رنگ هایلایتها بیشتر به حنایی میزنه و اصلا از رنگش خوشم نمیاد. میخواستم ازتون بپرسم میتونم دوباره رنگ همیشگی خودم رو بزنم و آیا همین امروز که رنگ شده اونم یکساعت زیر رنگ بوده به موهام آسیب نمیرسونه.
البته اگر پیشنهادی بدین که بتونم موهامو با این شرایط به قهوه ای خوشرنگی برسونم خیلی ممنون میشم.
از اینکه وقت می گذارین و جواب سوالم رو میدین بی اندازه متشکرم.
پاسخ لیلا سیار : برایه رنگه روشنتر باید مو دکاپاژ یا دکلره بشه
سه شنبه 14 دی 1395 23:35
سلام خسته نباشیو من موهای یم را دلکره کرده و یخی قطبی زدم و رنگ موهامو تناژ ابی گرفته باید چه کار کنم برطرف شه و نمیخوام تیره کنم
پاسخ لیلا سیار : دوبار بشوری تن ناخواسته از بین میره
سه شنبه 14 دی 1395 23:35
سلام خسته نباشیو من موهای یم را دلکره کرده و یخی قطبی زدم و رنگ موهامو تناژ ابی گرفته باید چه کار کنم برطرف شه و نمیخوام تیره کنم
سه شنبه 14 دی 1395 23:29
سلام خسته نباشیو من موهای یم را دلکره کرده و یخی قطبی زدم و رنگ موهامو تناژ ابی گرفته باید چه کار کنم برطرف شه و نمیخوام تیره کنم
مهرنوش
دوشنبه 13 دی 1395 02:32
سلام من موهامو قرمز کردم خوشگل بود اما الان ریشه هام مشکی شده سر موهامم بخاطر دکلره قبلی که داشتم صورتی ساقه هام قرمز چه رنگی میتونم بزنم که یه دست بشه و یکم فرق کنه با قرمز
پاسخ لیلا سیار : شکلاتی، ماهاگونی، شرابی
a.kh
یکشنبه 12 دی 1395 13:25
سلام
من الان رنگ موهام زیتونیه و رنگش رو هم دوست دارم
حالا برای یک عروسی قصدد دارم که به موهام رنگ شرابی بزنم
میخواستم بپرسم که بعد از شست و شوهای مکرر و گذشت چند هفته، آیا رنگ شرابی از بین میره و میتونم دوباره رنگ زیتونیه اولیه ام رو داشته باشم یا نه ؟
پاسخ لیلا سیار : تناژ رنگ میره ولی آثارش همچنان در مو باقی میماند وبا روشن کردن مو بیرون میزند
منیره برقی
دوشنبه 22 آذر 1395 01:52
با عرض سلام و خستع نباشید .ببخشید من روی موهام n8 گذاشتم ولی زیاد قهوه ای روشن نشد به خاطره تیرگی موی اولیم.میخواستم دکلره کنم ولی ته کل مو رو از نصف مو به پایین.ایا روشی هست
پاسخ لیلا سیار : برایه روشن شدنه بیشتربایدمو دکلره بشه
فریبا
یکشنبه 21 آذر 1395 23:30
سلام من موهامو یکسال رنگ بادمجونی زدم حالا میشه از000استفاده کنم بعد یه رنگ دیگه بزنم؟
پاسخ لیلا سیار : خیر تاثیر زیادی نداره وبیشتر مو دمیج میشه
کوثر
شنبه 20 آذر 1395 21:50
لطفا فوری موهای شرابی رنگ شده میخانه کم رنگش کنم راهنمایی میخام
پاسخ لیلا سیار : بسته به پایه انتخابی دکاپاژ ویا ریمور
عفت قیصری
دوشنبه 15 آذر 1395 10:44
شامپو رنگساژ بعد چند وقت از اینكه بزنم رنگش میره
زهرا
جمعه 12 آذر 1395 17:21
سلام دوستان .یک سالی بود که موهامو شرابی میکردم. برای اینکه تونشو عوض کنم دیروز دکوکرم گذاشتم و بعد رنگ قهوه ای. اما الان موهام سوخته و رنگشم نارنجی شده. به نظرتون رنگ 000 بذارم خوبه؟ ممنون
زهرا
جمعه 12 آذر 1395 16:18
سلام دوستان .یک سالی بود که موهامو شرابی میکردم. برای اینکه تونشو عوض کنم دیروز دکوکرم گذاشتم و بعد رنگ قهوه ای. اما الان موهام سوخته و رنگشم نارنجی شده. به نظرتون رنگ 000 بذارم خوبه؟ ممنون
پاسخ لیلا سیار : رنگ قهوه‌ای تیره تر بزار 000 فقط موهاتو دمیج میکنه از این روشنتر نمیشه
زهرا
جمعه 12 آذر 1395 15:55
سلام دوستان .یک سالی بود که موهامو شرابی میکردم. برای اینکه تونشو عوض کنم دیروز دکوکرم گذاشتم و بعد رنگ قهوه ای. اما الان موهام سوخته و رنگشم نارنجی شده. به نظرتون رنگ 000 بذارم خوبه؟ ممنون
زهرا
جمعه 12 آذر 1395 15:41
سلام دوستان .یک سالی بود که موهامو شرابی میکردم. برای اینکه تونشو عوض کنم دیروز دکوکرم گذاشتم و بعد رنگ قهوه ای. اما الان موهام سوخته و رنگشم نارنجی شده. به نظرتون رنگ 000 بذارم خوبه؟ ممنون
زهرا
جمعه 12 آذر 1395 14:05
سلام دوستان .یک سالی بود که موهامو شرابی میکردم. برای اینکه تونشو عوض کنم دیروز دکوکرم گذاشتم و بعد رنگ قهوه ای. اما الان موهام سوخته و رنگشم نارنجی شده. به نظرتون رنگ 000 بذارم خوبه؟ ممنون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ
شمامی توانیدسوالات خودرادر زمینه آرایشگری دراین وبلاگ بپرسید.برای شركت دركلاس های خصوصی ونیزانجام خدمات آرایشی با شمارهای زیرتماس بگیرید: 66061890،66061773،09128116856. آدرس :تهران- خیابان آزادی -خیابان 21 متری جی -نبش تقاطع خیابان دامپزشکی -پ 112 -ط 2 -واحد 4.
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
نظر سنجی
» دوست داری مطالب درچه زمینه ای باشد؟پیوند های روزانه
صفحات جانبی
ابر برچسب ها
آرایشگاه واقع درغرب آرایشگاه زنانه واقع در تهرانسر زیبایی مد2012 آرایشگاه برای رنگ ومش شناخت رنگ مو از روی ژورنال معرفی محصولات حرفه ای معجزه گر در امر كار بامواد آرایشگاه خوب در غرب تهران آرایشگاه زنانه واقع درغرب تهران عمودی تكنیك های رنگ دومرحله ای تغییرات مش در مش مش و لایت های 2011 آرایشگاه زنانه خوب درتهران آرایشگاه واقع در تهران آرایشگاه زنانه واقع در تهران آرایشگاه زنانه درغرب تهران یك آرایشگاه زنانه خوب در تهرانسر آرایشگاه زنانه واقع در تهرانسر شرقی آرایشگاه زنانه در تهران شرابی رنگ موسال مورب یك آرایشگاه زنانه خوب درغرب تهران آرایشگاه در تهران آرایشگاه زنانه در تهرانسرشرقی تركیب رنگهای حرفه ای آرایشگاه خوب در تهران یك آرایشگاه زنانه خوب در تهران آرایشگاه واقع در تهرانسر آرایشگاه زنانه درتهرانسر شرقی آرایشگاه زنانه خوب در تهرانسر آرایشگاه زنانه درغرب ژورنال شناسی بادمجانی كراتین درمانی ترمیم مش ودكلره آرایشگاه واقع درغرب تهران آرایشگاه زنانه واقع در غرب آرایشگاه زنانه در تهرانسر آرایشگاه زنانه خوب در غرب تهران روش های مختلف مش تكه ای به صورت افقی آرایشگاه در تهرانسر آرایشگاه در غرب تهران آرایشگاه درتهرانسر شرقی كاتالوگ خوانی آلبوم شناسی رنگ (شناخت رنگ مو از روی ژورنال) آرایشگاه درغرب ویتامینه های فوق قوی برای احیا موهای سوخته آلبوم شناسی رنگ
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :