تبلیغات
كلبه تخصصی رنگ ومش عسلك - پاسخ به سوالاتی در مورد رنگ مو 1
كلبه تخصصی رنگ ومش عسلك
انتخاب عسلك توسط شماانگیزه ای شدبرای خدمتی بهتر.مهمتراین است كه درخدمت شماهستیم ومی كوشیم بهترین باشیم برای بهترین ها
موهای من تیره مایل به قهوه ای است. معمولا من موهام را رنگ کارامل هایلایت میکنم ولی حالا تصمیم گرفتم تا به رنگ طبیعی خودم برگردم. وقتی در سالن موهامو رنگ کردم خوب بود ولی در عرض دو هفته موهای من رنگ نارنجی و مسی زنگ زده به نظر میاد. آرایشگرم میگه به علت آفتاب گرفتن زیادی است. شما میگید چکار کنم؟ جواب- درسته با هایلایت کردن مکرر و استفاده دوباره رنگ تیره و آفتاب باعث شده که منافذ موی شما باز بشوند و رنگ در‌ آن دوام پیدا نکند.  استفاد از شامپو های نادرست به کم رنگ شدن موی شما منجر شده است.این بدین منظور نیست که آرایشگر شما اشتباه کرده است بلکه او باید به شما توضیح میداد که موهای هایلایت شده و رنگ شده ضعیف هستند و احتیاج به ترمیم و کاندیشنر دارند. مو باید برای نگهداشتن رنگ درمان شود.

برای تصحیح شما میتوانید دو کار انجام دهید. استفاده از شامپوهای آبی  که خیلی از شامپوهای معروف این سری مواد را در بین موادشان دارند و یا استفاده از تونر و یا همان رنساز کردن است. اگر فکر میکنید که نارنجی موی شما زیاد است از سری رنگ هایی استفاده کنید که تن آبی دارند و اگر موی شما قرمز تر است از سری رنگ های باتن سبز استفاد کنید.

٢-مادر من موهاشو رنگ کرده ولی رنگ تیره تر  از رنگی که میخواست شده است به نظر شما چکار کند؟

جواب- بهترین کار استفاده از  peroxide cap است که در واقع اکسیدان ۴٠ درصد را با کاندیشنر/نرمکننده مخلوط کرده و برای ٢٠ دقیقه روی مو بگذارید و کلاه پلاستیکی را روی آن بکشید و اگر توانستید آن را کمی باسشوار گرم کنید یا حوله روی آن بکشید تا کمی گرم شود. همچنین میتوانید اکسیدان را با شامپو مخلوط کنید و مو را شامپو زده و ۵ دقیقه شامپو را روی مو بگذارید بماند. این کار باعث میشود که رنگ موی شما بتدریج کم رنگ شود. ممکن است نیاز باشد تا این کار را چند بار انجام دهید.

٣--آیا راهی است که رنگ قرمز دوام بیشتری داشته باشد؟

رنگ قرمز معمولا دوام کمتری نسبت به رنگ های دیگر دارد. یکی از راه های جلوگیری از کمرنگ شدن مو استفاده از شامپوهای قرمز است که هر هفته یک بار موهای خود را با آن شامپو کنید این کار رنگ دانه های رفته را به موهای شما برمیگرداند. و یا استفاده از کاندیشنر های خوب. اینکار فلس های مو را میبندد و مانع از خروج رنگدانه ها از داخل کوتیکل مو میشود.

هر چیزی که کیفیت و حالت مو را بهتر میکند کمک میکند تا رنگ مو دوام بیشتری داشته باشد.

۴- ایا رنگی وجود دارد که الرزی ندهد و باعث حساسیت پوستی نشود؟.

معمولا رنگ های دایم دارای  موادی هستند که بعضی افراد میتوانند حساسیت پوستی تولید کنند. برای همین ٢۴ تا ۴٨ ساعت قبل از هر رنگی شما باید تست حساسیت پوستی بدهید. برخی کمپانی های رنگ سازی خود را تولید کننده رنگ های طبیعی و نتورال معرفی میکنند ولی باز در داخل باکس رنگ به انجام دادن تست حساسیت قبل از استفاده از این رنگها اشاره کرده اند.

تنها شرکتCosval with the Santotint line of products دارای مواد ایکو فرندی هستند که حساسیت تولید نمیکنند.

شما میتوانید از رنگهای سمی پرمننت و نیمه دایمی هم برای رنگ استفاده کنید که کمترین حساسیت را تولید میکنند.

۵-من موهام نسکافیه ای هست چطوری میشه سایه بندازم روش؟اصلا ایا میشه؟

جواب- اگر رنگ نسکافیه ای شما روشن است میتونید با لولایت و هایلایت روش سایه روشن بیاندازید اگر تیره است تنها با دکلره و یا هایلایت میتونید این کار ار بکنید.

---------------------------------

۶- با اینکه سی سالمه ولی تقریبا 40 تا 50 درصد موهام سفیده و موهای سفیدم خیلی دیر رنگ می‌گیرن. فقط رنگهای خیلی تیره اونم در صورتیکه بیش از حد معمول رو موهام بمونه قادر به رنگ کردن هستن. تازه گاهی با این وجود هم موهام کاملا تیره نمیشه و بور میشه و بعد از چند بار شستن رنگش میره.
احساس می‌کنم آرایشگرها هم کار خاصی برام انجام نمیدن. اگه من بخوام گاهی موهامو رنگهای قهوه ای روشن و یا بلوند تیره کنم تکلیفم چیه؟ اکثر رنگ موهای موجود در ایران شما راهی به نظرت می‌رسه؟
دوم) قبلا موهامو یه بار مش پر کرده بودم و بعد یکی دو بار قهوه ای های مختلف حالا موهام مخلوطی از زیتونی روشن و قهوه متوسطه و یه خروار موی سفید! و دلم می خواد موهامو نسکافه ای کنم. می‌شه بگی باید از چه رنگهایی با چه نسبتی استفاده کنم؟
جواب-برای رنگ کردن موهای سفید که خیلی سخت رنگ میگیرند اول روی موهای سفید اکسیدان ۶ را خالی بزنید و با سشوار مو ها را خشک کنید و بعد رنگ مورد دلخواه خود را باز مقدار مناسب اکسیدان مخلوط کنید به موهای بزنید. مقدار مناسب اکسیدان در هر رنگی مقداری است که سازنده آن رنگ روی باکس رنگ نوشته باشد. درلورال به ازای هر تیوب رنگ ٧۵ میل هست. و در رنگ ولا به ازای هر تیوب رنگ ۶٠ میل است. با استفاده کردن اکسیدان روی مو های سفید خود از مقدار اکسیدان مخلوط شده با رنگ کم نمیشود.

دوم- میتونید از رنگ ۶.٧ یا ٧و٧ ولا استفاده کنید ولی باز ندیده نمی شه گفت برای اینکه من نمیدونم قهوهای شما چقدر تیره و تار هست. یک کم سخته که یک دست بشند. ولی برید جایی که رنگ میفروشند و با نگاه کردن به چارت رنگ رنگ نسکافه ای مورد علاقه خودت را پیدا کن که معمولا در چند درجه از تیرگی و روشنی موجود میباشند و با مقایسه با تیره ترین قسمت موی خودتون همانی را انتخاب کنید که بهش نزدیکتر هست این بیشترین پوشش یکدستی را به موی شما میدهد.

----------------------------------------------

٧-من تازه سایت شمارو دیدم اما از مطالب مفیدتون خیلی استفاده کردم چند تا سوال از خدمتتون داشتم موهای من فر و بلنده و رنگ طبیعیش قرمز طلایی هست من تا یک سال پیش موهام رو دوست نداشتم و مرتب رنگ و صافش می کردم اما حالا خیلی دوستش دارم قبلا تا از حمام بیرون میومدم به موهام سرم و موس میزدم و خیلی خوب می شد اما یه چند وقته موهام وز می شه دوست دارم تا اونجایی که میشه فر موهام از هم باز نشه باید چکارش کنم؟دوم اینکه چه رنگ مویی بیشتر به موی فر میاد ؟

جواب-به موی فر هر رنگی میاد البته بستگی به رنگ پوست شما دارد با رنگ چشم شما. الان رنگ های مسی خیلی مد هستند شاید به موی فر شما هم بیاند. برای از بین بردن وز موی خود از ماسک های مو استفاده کنید و بعد از شستن هم از سرم های انتی فریز استفاده کنید و سعی کنید موی خیس را شانه نکنید و مواد سرم خود و یا کرم های انتی فریز  به مو های خود بزنید و بگذارید به صورت طبیعی خشک شوند.

-----------------------------------------

٩سوال-با سلام و سپاس فراوان از سایت خیلی خوبتون میشه در مورد رنگ های ماگما هم توضیحاتی بدهید و طرز استفاده از رنگ های بلوند ان روی موهای ما ایرانی ها
با تشکر

جواب-رنگ های ماگما از ولا هستند که قدرت رنگ دادن به موهای تیره رنگ شده و رنگ نشده را دارند. این مواد خیلی قوی هستند و رنگ قرمز اون خیلی زیباست. رنگ بلوند اون ۵ درجه مو را روشن میکند. اگر از قانون رنگ ها آگاهی داشته باشید میدانید که  رنگ - موی رنگ شده را نمیتواند روشن کند. رنگ های ماگما از این قانون پیروی نمیکند . البته رنگ نباید مشکی باشه و رنگ های با شماره ۴ به بالا را مثل موی طبیعی رنگ نشده عمل میکند.

-----------------------------===================================

١٠سوال-سلام

 من یه سوالی داشتم اینکه من یه ماهی میشه موهامو رنگ کردم تقریبا بلوند شبیه اون عکسهای کوتاهی مو اونی که اکستنشن داره

الان حدود دو سه سانتی موهام رشد کرده موهای خودم مشکی هست میخواستم ببینم پیشنهادت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رنگ کنم دوباره؟ریششو

مدل موهامم اناناسیهسوال

ناراحتراستی یه سوال دیگه بهترین راه حل واسه پف دور چشم چیه ماساز یا کرم یا لوسیون ؟؟؟؟؟؟

جواب-اینکه شما مو های سیاه خود را به این اندازه بلوند کرده اید مو های شما را صدمه میزند ولی اگر شما از رنگش خوشتان میاید حد اقل هر رنگ و مدل مویی باید شش ماه بماند یعنی اینکه هر دفعه که شما به آرایشگاه مراجعه میکنید بخواهید مدل مو و رنگ موی خود را عوض کنید خوب نیست. هر شخصی باید یک چیز خاصی داشته باشد که بقیه با اون شما را بشناسند. مثل بوی ادکلن. تازه شما این همه خرج میکنید و طرح میریزید که مثلا خود را به یک شکلی در آورید. بعد دوست دارید بقیه شما را در این حالت و شکل ببینند. آیا در عرض ۴ تا ۶ هفته که باید دوباره موی خود را کوتاه و یا رنگ کنید وقت کرده اید که همه دوستان و آشنایان خود را ببینید؟ آیا با مدل مو و رنگ جدید خود عکس هم گرفته اید تا برای یادگاری نگهش بدارید؟ آیا به اندازه کافی از موی خود لذت برده اید؟ رنگ کردن مو و مدل های مختلف مو را برای خودتان انجام دهید برای فان. نه برای انجام وظیفه. تازه اگر هر دفعه موهای خود را عوض کنید برای برگشتن به رنگ اول که دوست داشتید خیلی سختر تر است.

اگر شما فکر میکنید که آدمی هستید که زود از یک رنگی خسته میشید سعی کنید به جای رنگ کردن همه موی خود از هایلایت و لولایت استفاده کنید. این به شما این اجازه  را میدهد که هر دفعه تن های مختلف به مو های خود بدهید. ولی رنگ کردن کل مو مشکلاتی دارد که خیلی آسان نیست مثل اینکه اگر رنگ تیره روی موی خود بگذارید روشن کردن آن بسیار مشکل و گاهی رنگ بدست امده رضایت مند نیست.

برای پفی چشم هم میتوانید از لایه های نازک خیار در منزل و یا کرم ها و لوسیون های دور چشم استفاده کنید. ماساز چشم هم بی تاثیر نیست. بیشتر از هرچیزی استراحت چشم به شما کمک میکند تا از پفی چشم شما بکاهد. ازکمپرس های سرد و همچنین از چایی کیسه ای سرد هم میتوانید استفاده کنید.

----------------------------------

١١سوال- مدل نهم ( مجعد مال ریحانا) برای درست کردن این مدل چی کار باید کرد؟ من ذاتا موهام این طوریه  منتها بعد از خواب موهام خیلی ناجور میشهو یه قسمت صاف یه قسمت مجعد یه قسمت سیخ میشه بالا!!!! این موها کفرمُ دز آوردن خلاصه! از چه مواد استیلینگی استفاده کنم یا چجوری خشکشون کنم که مثل این مدل درست بشه؟؟ راستی یه سوال دیگه! برای موهای کوتاه چه جور باید از  dıffuser استفاده کنم؟؟ من نمی دونم چرا نمیتونم هیچ حالتی به موهام بدم در حالی که همه می گن موهام هم حالت دارن هم خیلی خوش حاتن و خوب حالت می گیرن!ناراحت

 جواب- بهترین کار اینه که بلافاصله که از حمام آمدید بیرون بهش از کرم های مو استفاده کنید مثل لیز کنترل لورال  و بزارید تا خودش خشک شود. البته میتوانید از دیفیوزر هم استفاده کنید بدین صورت که موهای خود را داخل سر گرد دیفیوزر بزارید و با حرارت کم و با تمانینه  موهای خود را نیمه خشک کنید و بگذارید بقیه اش به صورت آزاد خشک شود.

-------------------------------------

١٢سوال-یک دنیا ممنون از جوابتون...گفتی باید ازefasol استفاده کنم...من اصلا نمیدونم efasol چی هست و ایا بعد از efasol باید رنگ کنم موهامو و چه شماره رنگی؟یه سوال دیگه اینکه عزیزم با توجه به اینکه در عرض 2 ماه موهام هم فر شده هم سه بار رنگ باعث سوختن موهام نمیشه؟...البته موهامو کوتاه کردم و بیشتر فرهام رفته...ممنونت میشم اگه بازم جوابمو بدی...
امیدوارم همیشه شاد باشی

جواب- افاسول مواد رنگ بر مو است از کمپانی لورال که آرایشگر ها میشناسند. این مواد در دست آدم ناشی خطر ناک هست برای اینکه موها را میتواند از بین ببرد. مخصوصا که شما هم فز کردید و هم رنگ. کمی حوصله کنید رنگ شما خودش کمرنگ میشود.

------------------------------------
١۵-با سلام و تشکر از سایت عالی و آموزنده شما... من دوست دارم موهام تن قرمز داشته باشه(البته نه شرابی)مثلا فندقی.ولی هر دفعه که موهام رو رنگ میکنم  فقط تا وقتی موهام رو نشستم حالت قرمز داره.چه رنگی بگیرم یا چکار کنم که رنگم دوام داشته باشه؟(الان رنگ موهام 5.7 هست)
بازم ممنون...شاد و سلامت باشید

جواب- چند کار میتونید انجام بدید. ١- رنگ ۵.٧ را به ۵.٧۵ تغییر بدید.

٢-رنگ ۵.۴ را یک نگاهی بکنید شاید بیشتر به فندقی بزنه.۵.٧ بیشتر شاه بلوطی هست تا فندقی

٣- به رنگ ۵.٧ رنگ واریاسیون قرمز اضافه کنید تا قرمزی را بیشتر بکنه بدون اینکه رنگ شما را شرابی بکنه.

۴- از شامپو های مناسب رنگ استفاده کنید که رنگ شما را به مدت طولانی تر نگه میدارد.

۵ از شامپو های قرمز استفاده کنید که رنگ قرمزی موی شما تا رنگ بعدی میمونه.

۶ موفق باشید و ما را از انتخابتان بیخبر نگذارید.

 -------------------------------------------

١۶-توی سوال قبلیم گفته بودم که موهامو فر کردم و ارایشگر گذاشت مواد تثبیت رو سرم یه روز بمونه و به همین دلیل موهام زرد-نارنجی شد و قابلیت رنگ پذیریشو هم از دست داد چون یه بار شماره 3-5 گذاشتم که بعد از یه هفته رنگش رفت و یه بار هم 2 گذاشتم که بعد یه ماه بازم رنگش رفت و نارنجی شد(البته اون سری که برام 2 گذاشت موهام نصفیش رنگ نگرفته بود و خیلی بد رنگ بود)حالا چند روز پیش 3-3 پرستیژ گذاشتم که موهامو کرده مشکی پرکلاغیّ!...خیلی هم شستمش ولی ذره ای کم رنگ نمیشه...اصلا هم بهم نمیاد چون ابروها و چشمام قهوهای روشنه و پوستمم سفید...رنگ طبیعی موهامم قهوه ای زیتونی تقریبا روشن بود...با این رنگ مشکی خیلی زشت شدم...هر کی میبینه هم بهم میگه که اصلا بهت نمیاد...خودمم نمیدونم چه رنگ ارایشی کنم که حداقل یه خورده بهتر شم...هر رنگی ارایش می کنم بازم بهم نمیاد...تو رو خدا بهم بگید چه کار کنم...خیلی اعتماد به نفسمو از دست دادم..

جواب- برای از بین بردن رنگ از روی مو شما نیاز به افاسول دارید که به توسط آرایشگر حرفه ای باید انجام شود.  و برای آرایش هم به دو عکسی که برای شما گذاشتم دقت کنید که چگونه افراد آرایش کرده اند. شاید نیاز داشته باشید که طرز آرایش خود را عوض کنید.

--------------------

١٧-سوال١-سلام.میشه راجع به صاف کردن دادمی موها معایب و خوبی هاش توضیح کامل بدین؟ این صاف کردن تا چه  حد صاف می کنه؟ برای چه مدت و چقدر می تونه به مو آسیب برسونه؟

به تدریج با رشد و بلند شدن مو آیا این صاف شدن به هم میریزه و به حالت اول بر می گرده یا نه؟؟

استفاده مکرر و روزانه از اتوی مو ضررش بیشتره یا صاف کردن دائمی مو؟
اگر امکان داره جوابم را زود بدین چون تا 1 هفته باید تصمیم بگیرم. ممنون

جواب-در یک مطلب مفصل در این باره مینویسم. چون اینجا کمه. با رشد مو خاصیت صافی مو کمتر میشه مخصوصا بعد از ۶ ماه ولی صاف کردن مو معمولا دایمی هست و با رشد مو فقط موها به حالت طبیعی خود برمیگردند. هر دو به مو تا حدی صدمه میزنند ولی بستگی به فرد هم داره که چطوری از موهاش مراقبت میکنه همان طور که قبلا گفتم شما بدون انجام دادن هر دو میتوانید موهای صدمه دیده ای داشته باشید چون خود طبیعت مثل آفتاب- سرما- گرما- شانه کردن٫ بستن با کش- استفاده کردن از شامپو و کاندیشنر نامناسب و و و و میتوانید بیشتر به موهای خود صدمه بزنید. ولی با دنبال کردن سفارشات آرایشگر خود بعد از هر سرویس آرایشی میتوانید موهای زیبا و با سلامت کافی داشته باشید.

-----------------------------------------

١٨--سلام . خسته نباشید. من موهامو چند ماه پپش مش کردم و رنگش رو دوست ندارم..یعنی قبلا مش کرده بودم رنگش به کردم دودی و کاهی و اینا می خورد ولی الان رنگش به زرد و اینا می زنه و دوستش ندارم ولی الان شوهرم دیگه نمی ذاره برم رنگ کنم چیزی هست که من بزنم روی موهام که رنگ مشم عوض بشه یک باز بشه؟؟؟ اگه میشه کمکم کنید

جواب-رنگ مش را نمیتونی غیر از دکلره کردن دوباره باز ش کنی ولی میتونی تونش را کمی عوض کنی اونم با رنگ کردن روی مش هات. برو رنگ فروشی و از روی کاتالوگ رنگ ها رنگ مورد علاقتو بگیر با اکسیدان ۶٪ روی مش هات بزار .

١٩--ممنون برای زحماتتون. شامپو یا محصولی واسه جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد دارید؟ نظرتون راجع به آلپسین چیست؟

جواب-من الپسین استفاده نکردم ولی از امینوکسیل لورال استفاده کردم کار میده.

------------------------------------------------

٢٠-من شدیدا 2 هفتس ریزش مو دارم
رفتم دکتر  گفت هیچ مشکل جدی ندارم و بهم قرص روی داده با یه شامپوی گیاهی به نام سریتا که تونیک این شامپو هم بهم داده به ریشه موهام بمالم اما اصلا از ریزش  موهام کم نشده.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

مامان بزرگم میگه آب سرکه به ریشه ی موهام بزنم و بشورم  اما می ترسم ریششو بسوزونه 

جواب- علت ریزش مو را پیدا کن. سعی کن کمتر استرس داشته باشی. در مورد سرکه و یا آب سیر اطلاعی ندارم. چون گیاهی است امتحانش ضرری نداره. بعدش میتونی شامپوی سیر تولید کنی و ملیونر بشی.

----------------------------

٢١_برای دوام بیشتر رنگ موی شرابی چه باید کرد
_پوست روشنی دارم با قد بلند وموهای فر و ذاتا زیتونی و چشمای درشت چه رنگی به من میآد و چه مدل مویی؟

2-کمی رنگ تن قرمز اضافه کن به رنگت. البته رنگ مجیرد لورال دوامش بیشتره. میتونید66/0 هم بهش اضافه کنید.

3- معمولا اگر سن شما کمتر از 30 باشه هر رنگی به شما میاد. بعد از سن 30 سالگی رنگهای بلوند و قهوه ای بیشتر به شما باید بیاد. اگر نتونستید تصمیم بگیرید. موهای خود را از پشت ببندید و آرایش خود را تمیز کنید و با پوشیدن چند لباس در رنگ قرمز- نارنجی- زرد و سفید و قهوهای ببینید کدامیکی بیشتر به شما میاید.

------------------------

٢٢- سلام .خواهش می کنم جواب منو بده. موی فر چه دردسرایی برای من می تونه داشته باشه که انقد منو ازش می ترسونن؟

جواب-موی فر دردسری نداره مشکل از اینجا شروع میشه که چون مواد شیمیایی روی موی شما کار شده این مو احتیاج به نگهداری و تقویت بیشتری دارد. مثل کوتاه کردن یک اینچی در هر ماه- استفاده از شامپو و کاندیشنر خوب و ماسک مو- استفاده از مواد استایلینگ و انتی فریز وووو

----------------------

٢٣-تورو به خدا زود جواب منو بده ممنونت می شوم
من موهام رو بلوند کردم و خیلی خوب دکلره اش رنگ باز کرده اما طریقه ی رنگساز کردن رو بلد نیستم طوری که ریشه هام همونجور مشکی بمونه و رنگ نگیره
اگر جوابه منو بدی 1 عمر دعایت می کنم.

جواب- استفاده از رنگهای سمی پرمننت یکی از راه کار های اصلی است. ولی میدونم در ایران رنگ دلخواه را با آب و اکسیدان ۶٪ مخلوط و مثل شامپو به موها میمالند .

٢۴-سلام من یه آرایشگرم. خیلی وب مفید و پرباری دارین..2تا سوال دارم 1: مواد فر مزه رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟در فروشگاه خودتون ندارین؟...2: من موهامو دکلره کردم به پایه9رسید بعد از 2ماه که خواستم ریشه رو دکلره کنم رفتم پیش یه آرایشگر مثلا حرفه ای !ولی موهامو استقامتش و از دست داد بنابراین ریشه هام به پایه 9 نرسید..مجبور شدم بلوند تیره به موهام بزنم ولی بعد از جندبار شستشو رفت.. حالا موهام دورنگ شده؟ رنگای روشن روی 9 به بالا رو دوست دارم.. باید ریشه رو دوباره دکلره کنم استقامت نداره...ممنون از راهنماییت


جواب-متاسفانه این مشکل بزرگ ما آسیایی ها است که موهای تیره دارند. یادتان نرود که قویترین بلیچ ها و حتی پلاتینیوم لورال هم موها را نمیتواند بیشتر از ۷ درجه روشن کند. بیشتر از ۷ درجه درواقع پوک شدن مو را به همراه دارد. شما دو راه دارید. راه اول که بلیچ کردن دوباره مو است که خود شما هم این را عاقلانه نمیدانید. پس راه دوم میماند. یک رنگ تیره که که به رنگ دوم شما نزدیک است را انتخاب کنید و با آن موهای خود را یک دست کنید. اگر رنگ سمی پرمننت در دسترس دارید بیشتر پیشنهاد میکنم چون اکسیدانش ضعیف است و براقی خاصی به موهای شما میدهند

------------------------------------

٢٧-1. همیشه تو حرفات به مواد محافظ مو در برابر گرما اشاره می کنی مخصوصا موقع استفاده از اتوی مو. می شه چند تا مارک خوب از این مواد را معرفی کنی؟

جواب- تقریبا همه برند های مواد استایلینگ مو یک یا دو مواد محافظتی گرامایی دارند. مثل لورال- ماتریکس- ردکین - ک ام اس- ووووو

٢٨.گفته بودم که موهای حالت دار و پرپشتی دارم و صاف کردنش با انوی مو اونم هر 1 روز در مین هم به مو خیلی ضرر داره و هم وقت خیلی زیادی می گیره

داشتم فکر می کردم حالا که موهام ذاتا حالت دار هستش از این موقعیت استفاده کنم و موهام رْ به حالت موج دار با فرهای درشت درست کنم. برای این منظور چی کار می تونم بکنم. بعضی ها از بابلیس ایتفاده می کنن بعضی ها از سرهای مخصوص سشوار استفاده می کنن(از اونایی که درشت و گرد میشه) کودوم یکی از اینا رْ بخرم؟ از کدوم مواد استایلینگ استفاه کنم و اگه چند تا عکس از این مدل موها هم بذاری خیلی ممنون می شم
لبخند جواب- در پستهای بعدی چند مدل برای شما میزارم. با این وجود من تانگ بابلیس را من خیلی دوست دارم و استفاده از اون خیلی راحته فقط کافیه به موهای خود فیکسر (تافت) بزنید و مو را به دور بابلیس بپیچانید و تا ۱۰ بشمارید و به آرامی آن را باز کنید. اگر راضی نیستید دوباره این کار را تکرار کنید تا  از نتیجه کار راضی بشید.

-------------------------------

 -----------------------

سوال ١٨ - من 28 سال دارم با صورتی گرد و پوستی سبزه. همیشه دلم میخواسته رنگ موهام رو روشن کنم ولی هربار از نتیجه کار راضی نمیشم چون رنگ صورتم پریده و زرد به نظر میاد. شما چه پیشنهاد میکنید؟ و سوال دیگه اینکه جلوی موهای من کم پشته!! چه مدل کوتاهی رو پیشنهاد میکنید؟
جواب- اگر پوستی سبزه و گرم دارید به سری رنگ های گرم مثل مسی و قرمز و یا به قول ایرانی ها شرابی فکر کنید. رنگ های گرم شما را از رنگ پریدگی بیرون میارند و یا رنگ های بلوند عسلی و تیره. سعی کنید از سری رنگ های اش یا یخی استفاده نکنید که غیر از رنگ پریگی شما را مسنتر هم مکن است نشان دهد.
برای کم پشتی جلوی مو از چتری استفاده کنید. از مدل های کوتاه استفاده کنید.طبقه بندی: آموزشهای تخصصی رنگ ومش،  چند نکته،  پاسخ به سؤالات، 
برچسب ها: سوالاتی در مورد رنگ مو به همراه پاسخ های داده شده،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 9 بهمن 1389 توسط لیلا سیار | نظرات()
مهشید
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 00:20
سلام .من تقریبا دو ساله که موهامو رنگ نکردم و هربار نوکشو کوتاه کردم طوریکه الان موهام رنگ طبیعیه خودشو داره .موهام قهوه ایه تیره هست.خیلی از یکنواختی خسته شدم .برای تنوع دوست دلرم موهامو فر کنم اما بعضیا میگن فر ضرر داره .و برای اینکه یه خورده تغییر کنی رنگ و مش کن.سوال من اینه آسیب فر از رنگ و مش بیشتره؟
پاسخ لیلا سیار : دوتاش اگه درست انجام نشه میتونه به موت آسیب بزنه وهردو نیاز به مراقبتهای ویژه داره. فقط میتونی یه کدومشو انتخاب کنی اگه مش کنی تازمانی که روی موهات هست نمیتونی فر کنی وبلعکس چون موهات میسوزه در کل فکراتو بکن ببین کدومش بهتر راضیت میکنه در نهایت کار رادست یک متخصص بسپار تانتیجه رضایت بخش باشه.
سمیرا
جمعه 11 اردیبهشت 1394 16:26
سلام چطور میتونم با پودر ریشه روناس موهامو شرابی کنم....مرسی
پاسخ لیلا سیار : متاسفانه اطلاعاتی دراین مورد ندارم احتمالا باید با حنا مخلوط بشه.
جمعه 11 اردیبهشت 1394 13:00
سلام من رنگ موهام با بوستر یعنی در واقع روغن دکلره روشن کردم حالا هرچه رنگ دودی هفت روش میزنم یه زرد بر رنگ میده چه طوری دودیش کنم
بهناز
جمعه 11 اردیبهشت 1394 01:40
سلام من موهام فر هستش دکلره کردم موهام الان اومده تو پایه 6 ریشه موهامم روشنتر شده میخوام رنگ خاکستری 7.1 مارک بس بزنم با واریسیون نقرةای به نظرتون زردی موهامو میگیره؟
ممنون
پاسخ لیلا سیار : برای کاور بهتر با خاکستری شش یا دودی شش ترکیب کن یا روی موی نمدار وبا اکسیدان 6٪.
سمیرا
چهارشنبه 9 اردیبهشت 1394 13:52
سلام من میخوام موهام را رنگ کنم رنگم بلوند قهوهای وبلوطی است میخوام بدانم چه رنگی میشود
پاسخ لیلا سیار : رنگ بلوطی در واقع یه رنگ قرمزی داره مثه خود بلوط ولی تو بعضی مارکا اینطور نیست مثلا بلوطی بیول یه رنگ زیتونی روشنه که بیشتر زرده تاسبز همیشه به کاتالوگ رنگا نگاه کن نه اسم رنگا بد ببین تنشو دوست داری یانه ممکنه از اسمش یه تصور دیگه ای تو ذهنت باشه
roya
سه شنبه 8 اردیبهشت 1394 00:21
سلام من قبل از عید موهاموشرابی کردم حالا میخوام تغییرش بدم میشه؟؟؟؟/
چه رنگهایی می تونم بزارم ؟؟/
پاسخ لیلا سیار : اگه رنگهای روشن نمیخوای بهترین کاور برای شرابی رنگ شکلاتیه

Maryam Nematolahi
یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 12:07
سلام‌‌ارایشگاه‌چندتارنگ‌ترکیبی‌که‌تن‌قرمزداشته‌باشن‌بدون‌دکلره‌کردن‌موهام‌روسرم‌گذاشت‌بعدازدوماه‌میخواسم‌رنگشوعوضکنم‌یه‌رنگ‌گیاهی‌شرابی‌گذاشتم‌ریشه‌هااصلارنگ‌نگرفت‌ساقه‌هم‌‌اون‌رنگونگرفت‌ولی‌کمی‌ازرنگ‌قبلی‌موروشن‌ترشدحالاهرچی‌رنگ‌میزارم‌ریشه‌هارنگ.نمیگیره‌چی‌کارکنم‌خیلی‌کلافه‌شدم.‌لطفا‌‌راهنمایی‌کنیدممنون
سمیراااا
جمعه 4 اردیبهشت 1394 12:32
سلام میشه بگین چطور میتونم با پودر ریشه روناس موهامو ب رنگ قرمز دربیارم؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین
پاسخ لیلا سیار : شاید با حنا ترکیب کنید بشه امتحان کن من تخصص دراین زمینه ندارم
shabnam
دوشنبه 31 فروردین 1394 00:26
Salam xaste nabashin.man ye mah pish mohamu rango mesh kardam.rangesh xeili roshan bod xastam ye daraje tiqe she 7/3+7/1ro gozashtam xodesham range xareji.muham kole mesh hash tire shod.hala chetor roshan kunam vo be halatawal ya nazdik b un bargardunam???ba shostan hal mishe??ta chand daraje b halatet awal bar migarde?
پاسخ لیلا سیار : با چند باری شستن حله اگه نشد از تکنیک شامپو شیمیایی استفاده کن چند درجه روشن میشه شامپو شیمیایی =یک پیمانه شامپو +50میل اکسیدان 12%+کمی آب
شبنم
دوشنبه 31 فروردین 1394 00:13
سلام،خسته نباشید.من1ماهه رنگ ومش کردم،مشم روشن بودخواستم 1درجه تیره ترشه رنگ7/3+7/1قاطی کردم گذاشتم مشهام رفت،بازمشم دربیارم موهام میسوزه،چطوربه حالت اول یانزدیک به اون برگردونم؟باشستن مشهام کامل روشن میشه؟
پریا
یکشنبه 30 فروردین 1394 16:06
سلام،مرسى از اطلاعات بسیار خوبتون،من رفتم از این رنگهاى تركیبى كه خود مغازه دارها تركیب میكنند روى موهام گذاشتم كه البالویى متوسط رو به روشن شده اصلا دوستش ندارم،ایا رنگى هست كه روى این رنگ بزارم و یه رنگ خوشرنگى بشه،پوستم سفید و چشام هم قهوه اى روشن،ضمنا یك هفته است كه این ونگ را گذاشتم
پاسخ لیلا سیار : پیشنهاد من رنگ شکلاتی شش
Baran Moradi
شنبه 29 فروردین 1394 21:03
سلام من موهام شرابی چند بار قبلش رنگ کردم جلو موهام گرفت ولی پشت موهام نگرفت الان میخوام ریمور کنم خواست ببینم بعد از ریموور هر رنگی بخوام میتونم بزارم
پاسخ لیلا سیار : ریموور تکنیک خاص خودش را دارد اگه درست انجام بشه میشه هر رنگی بزارید
رها
پنجشنبه 27 فروردین 1394 14:59
سلام.خسته نباشید.من یک ماه و نیم پیش موهامو شرابی آلبالویی روشن کردم و الان هنوز تن قرمزیشو داره فقط تیره شده.چه رنگایی رو میتونم بدون ریمو و دکلره روش بذارم ک رنگ بگیره؟ب جز مشکی و شرابی.نمیخام رنگ خیلی تیره ای بذارم.اگه تن قرمزی هم نداشته باشه بهتر
پاسخ لیلا سیار : بهترین گزینه دراین مواقع شکلاتی تیره میباشد
مهناز
چهارشنبه 26 فروردین 1394 20:29
سلام من تو عید موهامو قرمز کردم ولی الان رنگش رفته و مثل حنا شده میتونم روش رنگ مشکی طبیعی بزارم ؟؟
سمانه
چهارشنبه 26 فروردین 1394 15:33
من اواخر اسفند موهام رو مشکی شماره یک گذاشتم نه مشکی پرکلاغی الان دلم زده هنوز یه ماه نشده میخواستم هیلایت پر کنم که یه ذره به قهوه ای بزنه چیکارکنم
پاسخ لیلا سیار : فرقی نمیکنه دو تاش یه پایه داره وسخت باز میشه وممکنه نیاز به ریموور داشته باشه
سمانه
چهارشنبه 26 فروردین 1394 15:31
من اواخر اسفند موهام رو مشکی شماره یک گذاشتم نه مشکی پرکلاغی الان دلم زده هنوز یه ماه نشده میخواستم هیلایت پر کنم که یه ذره به قهوه ای بزنه چیکارکنم
چهارشنبه 26 فروردین 1394 02:25
سلام امیدوارم خوب باشید ، ازتون خواهش میکنم لطفا کمکم کنید ، من امروز موهامو توسط یک ارایشگر بیسلیقه مش کردم خیلی زشت شد چون تیکه های خیلی پهن کار کرد و کاهی، شبی عروس روستایی ها شدم ، ترو خدا بگید چه زمانی بگذره میتونم رنگ بزارم رو موهام که یه دست شه ؟ و ایا اگر رنگ شکلاتی بزارم لایتهام بعد از چندتا حموم نارنجی میشه؟ بسیار سپاس گذارم .
پاسخ لیلا سیار : هم میشه باتکنیک لولایت مشها را اصلاح کرد هم میتونی با یه شکلاتی چهار کاور کنی
سحر
چهارشنبه 9 بهمن 1392 13:31
سلام وخسته نباشید ببخشد من میخواستم بدونم این چه رنگیه و فرمولش چیه من موهام جلوش مش شده چکار کنم یک رنگ بشه
پاسخ لیلا سیار : برای یکدست شدن جلوی موهات n4+اکسیدان نیم
nazi
سه شنبه 8 بهمن 1392 21:38
سلام 3ماه پیش موهامو شرابی کردم میخوام برای عید قهوه ای کنم یه قهوه ایی که قرمزی نداشته باشه چی کار کنم؟ بابت وقتی که میزارید ممنون
پاسخ لیلا سیار : اگه بخوای قهوه ای بدون قرمزی داشته باشی باید ابتداموهایت ریموور شود بدون ریموور شکلاتی 5 یه قهوه ای خوشرنگ میشه ولی قرمزی داره
سمیه
یکشنبه 6 بهمن 1392 23:03
با سلام وتشکر
هفته پیش موهای مشکیم رو رنگ کردم
ترکیب مساوی ازدودی10وزیتونی9 و واریاسیون نقره ای(3سانت)
چون ازیه سایت رنگهای ترکیبی رو روی مو نشون میدادواین ترکیب هم روی پایه مشکی بود و لی خیلی خوشرنگتر بود
پوست من نه تیره نه خیلی روشن شاید کمی به زردی بزنهوحس میکنم تیرم میکه وکمی رنگ موم به سبزی بدی میزنه چکارکنم.اگه رنگو تکرار کنم بهتر میشه؟
پاسخ لیلا سیار : بایکی دوبار شستن رنگ موهات بهتر میشه سبزی زاید موهات برای واریاسیونه که باشستشو تعدیل میشه
شنبه 5 بهمن 1392 19:48
سلام ببخشید من چند دفعه هست موهامو رنگ قهوی عسلی و مسی میكنم این رنگا رو روی موی مشكی خودم میزنم الان میخوام تغییر بدم .به نظر شما چه رنگی بذارم بهتره . ایا رنگی هست كه بدون دكلره موهامو تغییر بده تا از حالت قهوه ای در بیاد راستی من صورتم ظریف و گرد هست و رنگ پوستم گندمیه ممنون میشم زودتر راهنماییم كنید چون عجله دارم.
پاسخ لیلا سیار : بدون دکلره تغییر آنچنانی نمیتونی بدی مثلا اگه بگم موهات را با دودی رنگ کن ریشه هات خوشرنگ میشه ولی چون ساقه موهات را مسی کردی دورنگ میشه
ندا
شنبه 5 بهمن 1392 10:40
باسلام برای رنگ کردن پایین موی مشکی چه رنگی زیباتراست وبرای بلوند کردن ان از nچند استفاده کنم ایاباید دکلوره استفاده شود پایین موهام قهوه ای است
پاسخ لیلا سیار : لایت های رنگی زیبا میشه مثل قرمز اتشین صورتی سرخابی و....... وبه تکنیک رنگ کردن نوک مو هاف لایت میگویند
مبینا
پنجشنبه 3 بهمن 1392 13:03
سلام. رنگ بلوند روشن رو با چه رنگی ترکیب کنم که خوشگل بشه؟ البته بدون دکلره کردن مو.
پاسخ لیلا سیار : با دودی یا خاکستری تا تناژ زردی ونارنجی نده
نیلوفر
پنجشنبه 3 بهمن 1392 05:30
سلام ممنون میشم اگه جواب بدین من سال پیش پرکلاغی کرده بودم الان دکلره کردم ولی انقدری که میخواستن رنگ باز نکر و هر رنگی روشنی روش میزنم دو روز بعد میره و رنگ خیلی بدی میشه موهام کاملا سوخته و داغون شده بخوام روشن کنم ولی اسیب بیشتر نبینه باید چیکار کنم؟؟باز باید دکوپاژ کنم؟؟یا میتونم با 000به پایه برسونم؟؟ممنون اگه راهنمایی کنید!!
پاسخ لیلا سیار : باید ریموور بشه و000 بدتر آسیب میرساند بهترین راه برای موهای شما اینست که با رنگ شکلاتی تیره موهایتون را کاور کنید تا آسیب بیشتر نبیند
اذر
شنبه 28 دی 1392 19:53
سلام
من نمیدونم چطور و از کجا عکس رو ارسال کنم
اذر
شنبه 28 دی 1392 19:46
سلام
میشه لطف کنید ترکیب این رنگ مو رو بهم بگید.زمینه مو مشهاش و هر چی لازمه.واقعا ممنونم
سمیه
شنبه 28 دی 1392 14:04
سلا ممنون از سایتتون..من 30سالمه موهام خیلی سفیدی داره میخام رنگ روشن بذارم چیکاربایدبکنم از چ ترکیبی استفاده کنم بدون اینکه موهام دکلره بشه.توروخدا ممنون میشم جواب بدید؟؟؟
پاسخ لیلا سیار : عسلی با فرمول: 12.2 +12.1 ساقه اکسیدان 9% ریشه اکسیدان 6%
پروانه
پنجشنبه 26 دی 1392 13:39
سلام خسته نباشید من موهام رو چند روز پیش دکلره روی پایه 3 کردم بعد از رنگ بلوند خاکستری 7.1 مارک sclaree استفاده کردم ولی به جای اینکه رنگ مورد دلخواهم رو بدست بیارم رنگ موهام بیشتر زیتونی روشن شده الان من بخوام رنگ موهام رو کاراملی تیره با مش شانه ای بکنم و یا شکلاتی به مش شانه ای بکنم چه کاری باید انجام بدم ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید
پاسخ لیلا سیار : موهایت را با شکلاتی 4+ طلایی4 تیره کن وبعد با دکلره ضعیف به صورت شانه روی موهایت بکش پس از چند دقیقه که روشن شد بشور البته باید دکلره را غلیظ درست کنی که پخش نشود و منظور از ضعیف اینه که از اکسیدان 6% استفاده کنی که مو آسیب نبیند.
سیگاری
دوشنبه 23 دی 1392 21:04
سلام من زمینه موهام مشکی کل موهامومش زردکردم.حالامیخوام زردبشن دوباره امانمیخوام دکلره استفاده کنم میخوام رنگ کنم.امانمیدونم چی بزنم که دوباره زردبشه ن رنگ دیگه اگ میشه جواب روبه وبلاگم بدین اینم شمارم09306158242
پاسخ لیلا سیار : رنگهای فانتزی زرد داریم که با اب مخلوط میشه وروی فقط قسمتهای دکلره تاثیر داره از اونا استفاده کن .
الی
شنبه 21 دی 1392 11:40
سلام من 3 ماه پیش موهامو ماهگونی تیره کردم. الان میخوام قهوهای روشن که به نارنجی نزنه دربیازم بنظرتون اگه 7.1 گارنیر یگیرم تن نارنجی میده؟؟ ضمنا موهای خودم مشکییه؟ آیا 6 گارنیر بگیرم بهتره تا نارنجی نشه؟از طرفی 6 میترسم خیلی تیزه بشه و هم اینکه تن دودی هم نداره ولی 7.1 گارنیز تن دودی میده
پاسخ لیلا سیار : چون موهایت را ماهاگونی کردی بدون ریموور ودکلره نمی تونی رنگ روشن استفاده کنی وباید از رنگ تیره استفاده کنی.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ
شما می توانید سوالات خود را در زمینه آرایشگری در این وبلاگ بپرسید. برای شركت در كلاس های خصوصی ونیز انجام خدمات آرایشی با شماره زیر تماس بگیرید:66002555-09128116856 آدرس :تهران- خیابان آزادی -بلوار استاد معین - خیابان طوس بعد از21متری جی ابتدای كوچه بشارت پلاك 6
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
نظر سنجی
» دوست داری مطالب درچه زمینه ای باشد؟پیوند های روزانه
صفحات جانبی
ابر برچسب ها
آرایشگاه زنانه واقع در تهران آرایشگاه خوب در غرب تهران آرایشگاه واقع درغرب آرایشگاه زنانه درغرب تهران شناخت رنگ مو از روی ژورنال معرفی محصولات حرفه ای معجزه گر در امر كار بامواد مد2012 ترمیم مش ودكلره ویتامینه های فوق قوی برای احیا موهای سوخته كاتالوگ خوانی آرایشگاه واقع در تهران آلبوم شناسی رنگ (شناخت رنگ مو از روی ژورنال) آرایشگاه زنانه واقع در غرب آلبوم شناسی رنگ آرایشگاه واقع درغرب تهران آرایشگاه زنانه در تهران عمودی آرایشگاه در تهرانسر آرایشگاه درغرب مورب آرایشگاه برای رنگ ومش شرابی یك آرایشگاه زنانه خوب درغرب تهران ژورنال شناسی زیبایی آرایشگاه واقع در تهرانسر آرایشگاه زنانه در تهرانسر آرایشگاه خوب در تهران آرایشگاه درتهرانسر شرقی آرایشگاه زنانه در تهرانسرشرقی آرایشگاه زنانه واقع در تهرانسر تغییرات مش در مش آرایشگاه زنانه خوب درتهران آرایشگاه زنانه واقع درغرب تهران آرایشگاه زنانه خوب در غرب تهران تكنیك های رنگ دومرحله ای آرایشگاه در تهران آرایشگاه زنانه درتهرانسر شرقی آرایشگاه زنانه واقع در تهرانسر شرقی تركیب رنگهای حرفه ای یك آرایشگاه زنانه خوب در تهران مش و لایت های 2011 یك آرایشگاه زنانه خوب در تهرانسر آرایشگاه زنانه درغرب بادمجانی آرایشگاه در غرب تهران رنگ موسال روش های مختلف مش تكه ای به صورت افقی آرایشگاه زنانه خوب در تهرانسر كراتین درمانی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :